خسرو حیدری: به تیم دیگری بروم؟ هرگز

برترینها پنج شنبه ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۷:۱۱
خسرو حیدری در جمع بازیکنان استقلال گفت: مرسی از تمام حمایت هایتان و در ادامه راه برای تیم محبوبم آرزوی موفقیت می کنم. دیگر نمی خواهم فوتبال بازی کنم.

خبر ورزشی: خسرو حیدری با یک تصمیم ناگهانی همه را در استقلال شوکه کرد. خود او و طرفداران خبر داشتند این آخرین فصل حضورش در استقلال است، اما اینکه بخواهد کلاً از فوتبال خداحافظی کند، تصمیمی بود که ابهامات زیادی به جا گذاشت. حیدری در روز اعتصاب استقلال، این موضوع را در جمع بازیکنان مطرح کرد.
خسرو که به این نتیجه رسیده بود در استقلال فصل بعد جایی ندارد، در جمع بازیکنان گفت: «تصمیم گرفتم خداحافظی کنم و بازی با سپیدرود آخرین بازی من با پیراهن استقلال است. مرسی از تمام حمایت هایتان و در ادامه راه برای تیم محبوبم آرزوی موفقیت می کنم. دیگر نمی خواهم فوتبال بازی کنم.» بعضی بازیکنان که تعجب کرده بودند خطاب به خسرو گفتند: «هنوز می توانی بازی کنی، حداقل خداحافظی نکن و به تیم دیگری برو.» حیدری هم جواب داد: «به تیم دیگری بروم؟ هرگز.»
خسرو تأکید داشت از روز اولی که به استقلال آمد تمام هم و غمش این بود که روزی با پیراهن این تیم از فوتبال خداحافظی کند. از نظر او بازی با سپیدرود بهترین فرصت است. به هر حال این بازی در آزادی برگزار می شود و آخرین بازی فصل آبی هاست.
خسرو آرزو داشت امسال تیم قهرمان شود، به همین خاطر بعد از تساوی مقابل صنعت بیش از همه ناراحت تر بود. در واقع اشتباه بزرگ داور باعث شد آرزوی بزرگ این بازیکن پرپر شود. برای خیلی ها این سؤال به وجود آمده که چرا حیدری تصمیم گرفت در بازی آخر فصل مقابل العین نباشد؟ به هر حال او می توانست در این دیدار هم به میدان برود و تصمیم به خداحافظی بگیرد.
چنین تصمیمی دو دلیل داشت؛ اول اینکه خسرو حیدری دوست داشت در آزادی و در جمع هواداران خداحافظی کند و دوم اینکه او دوست نداشت در سفر خارجی همراه ...