ایسنا/کرمان مسئول موکب خاتم الانبیاء(ص) شهرستان رفسنجان درباره اجرای طرح «نذر آزادی زندانیان» گفت: هر ساله خیرین و عاشقان اباعبدالله الحسین (ع) با اهدای نذروات و کمک های خویش، موجبات گستردن سفره اطعام، برپایی مکان اسکان، درمان بیماران و خدمت رسانی به زائران اربعینی حسینی را در نجف اشرف و کربلای معلی فراهم می کردند تا خادمان موکب خاتم الانبیاء (ص) به نیابت از همشهریان خویش، از دل و جان به زائران اربعین حسینی خدمت کنند.

"علی میربابایی" عصر امروز ۲۶ آبان ماه در جمع خبرنگاران به شرایط کرونایی و عدم امکان خدمت رسانی به زائران اربعین در سال جاری اشاره کرد و گفت: امسال با توجه به سلب این توفیق، این بار مردم نیکوکار رفسنجان به شیوه دیگری یاریگر موکب شدند و کمک های هر ساله ی خویش را به امر مهم «آزادی زندانیان جرائم غیرعمد» اختصاص دادند تا به برکت عشق به امام حسین (ع) شاهد احرار حسینی باشیم.
وی خاطرنشان کرد: طرح «نذر آزادی زندانیان» با همیاری قابل تقدیر و همه جانبه امام جمعه، فرماندار، رییس دادگستری، دادستان، شهردار، فرمانده سپاه، رییس اداره اوقاف و امور خیریه، رییس زندان، رییس ستاد دیه شهرستان و با همکاری مجدانه مدیرعامل ستاد دیه استان کرمان آغاز شد.
مسئول موکب خاتم الانبیاء (ص) رفسنجان با بیان این که با آغاز این طرح مبالغ پربرکتی از طرف مردم عزیز به حساب موکب واریز شد، گفت: در این پویش هر کسی به هر نحوی که توانست مشارکت کرد. اولین واریزی، هزینه برگزاری کلاس های شیرینی پزی آنلاین یکی از کارگاه های رفسنجان به نام فلفل بانو بود. کمترین مبلغ واریزی ۵هزار تومان و چندین مورد ۱۰هزار تومانی جزو مشارکت های ارزشمند و پربرکت مردم بود. برخی از خیران هم که ترجیح می دهند گمنام بمانند تا مبلغ ۳۰میلیون کمک کرده اند.
وی افزود: کشاورزان خیّر منطقه نوق نیز مثل همیشه آستین همت بالا زدند علاوه بر واریز کمک های قابل توجه نقدی، در روز اربعین با اهدا چندین کیلو پسته به ارزش ۷۵ میلیون تومان در این طرح شرکت کردند که توسط شرکت درسا کویر ۱۰۰میلیون تومان خریداری شد و این شرکت علاوه بر مبالغ نقدی، سهام متعلق به خود در شرکت دیگری را هم اهدا کرد که مدیرعامل این شرکت هم علاوه ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار