ایسنا/خوزستان سرمربی سابق تیم فوتبال نفت آبادان گفت: نام صنعت نفت بزرگترین نام در شهر آبادان است و اختلاف نظرها و برخوردهای فکری، سیاسی و بازخوردهای آن نباید تیشه به ریشه این تیم مردمی بزند.

علی فیروزی در گفت وگو با ایسنا در خصوص وضعیت نگران کننده تیم فوتبال نفت آبادان که نفرات اصلی فصل قبل خود را از دست داده است، اظهارکرد: اول این که این تیم متعلق به هواداران و مردم خوب، محروم و مظلوم آبادان است و دغدغه، نگرانی و حساسیت های آن ها نسبت به تیم کاملا قابل درک است. مردم آبادان با این تیم زندگی و تمام اتفاقات و اخبار آن را نیز رصد می کنند و می خواهند صنعت نفت بهترین شرایط را داشته باشد.
وی در ادامه نیز درباره انتخاب پورموسوی به عنوان سرمربی نفت آبادان در لیگ بیستم، عنوان کرد: به اعتقاد من حتما مدیران باشگاه نفت آبادان برآورده شدن اهداف تیم در فصل پیش رو را با توجه به محدودیت زمانی، در انتخاب آقای پورموسوی جستجو و قابل تحقق، ارزیابی کردند و این حق مسلم هر مدیریتی است که با توجه به منابع، امکانات، اهداف و شناخت از روحیات و همچنین شخصیت و توانایی افراد، مربی خود را انتخاب کند زیرا در ادامه راه یا در پایان فصل تنها مدیران هستند که باید پاسخگوی عملکرد و خدای نکرده نتایج منفی و ضعیف تیم باشند.
این پیشکسوت فوتبال با بیان این که تقریبا تمام جامعه فوتبال اعم از بزرگ و کوچک، پیر و جوان و هوادار و پیشکسوتان با مشکلات و محدودیت های این فصل نفت آبادان آشنا هستند، افزود: همین شناخت نیز باعث نگرانی و دلشوره آن ها شده است و به همین دلیل در این فرصت کوتاه و با وجود تمام مشکلات فقط حمایت از تیم صنعت نفت و نه یک فرد خاص می تواند باعث موفقیت تیم در مسابقات شود. این باشگاه متعلق به شخص مدیر یا مسئولان و یا منِ علی فیروزی یا اشخاص دیگر نیست. نام صنعت نفت بزرگترین نام در شهر آبادان است و اختلاف نظرها و برخوردهای فکری، سیاسی و ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار