(تصاویر) خودرو جدید سیتروئن مرزها را جا به جا می کند!

جارستان پنج شنبه ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۲۱:۲

طرح مفهومی ۱۹_۱۹ تا ۸۰۰ کیلومتر را با یک بار شارژ می پیماید و به لطف فناوری رانندگی خودران، کاربران قادر به تجربه سفر با کمترین دخالت در هدایت خودرو هستند.
شرکت خودروسازی سیتروئن (Citroen) از طرح مفهومی خودروی برقی خودرانی که در آینده قصد توسعه آن را دارد رونمایی کرد.
به گزارش ایسنا و به نقل از انگجت، شرکت خودروسازی سیتروئن ماه فوریه گذشته “Ami One” را که یک وسیله نقلیه الکتریکی کوچک برای جایگزینی با دوچرخه و اسکوتر است معرفی کرد.
این وسیله به عنوان یک راه جدید برای طی مسیر های کوتاه در شهر توسعه داده شده است.
اما اکنون سیتروئن از طرح مفهومی خودروی برقی خودران خود به نام “۱۹_۱۹” رونمایی کرده است که مخصوص سفر های طولانی تر طراحی شده است و برای مشتریانی خواهد بود که مایل به طی کردن مسیر های فراتر از محدوده شهر هستند.
مفهومی ۱۹_۱۹ تا ۸۰۰ کیلومتر را با یک بار شارژ می پیماید و به لطف فناوری رانندگی خودران، کاربران قادر به تجربه سفر با کمترین دخالت در هدایت خودرو هستند.
اتاق این خودرو با الهام از طراحی داخلی هواپیما به نظر می رسد که بیشتر شبیه یک اتاق نشیمن است تا یک خودرو.
سیتروئن در کنفرانس مطبوعاتی خود گفت: این خودروی مفهومی جدید راحتی فوق العاده را در خدمت حمل و نقل فردا می گذارد.
به نظر می رسد این خودرو قیمت بالایی خواهد داشت. سیتروئن همیشه زمانی که طراحی می کند مرز ها را جابجا می کند، اما طراحی ۱۹_۱۹ با کفپوش بنفش و صندلی های فوق راحت یک طراحی خاص و حتی عجیب به نظر می رسد.
هر عنصر در طراحی داخلی این خودرو به طور هدفمند انتخاب شده است، بنابراین باید در ۱۹_۱۹ نشست تا بتوان گفت که آیا افزودن این همه انحنا به اتاق و ...