سخنگوی وزارت امورخارجه با تاکید بر اینکه دولتمردان آمریکا در جایگاهی نیستند که برای مردم ایران دلسوزی کنند، گفت: ملت ایران ناملایمات بسیاری را پشت سرگذاشته است و از این مرحله نیز عبور کرده و مسائل داخلی خودش را حل و فصل خواهد کرد.
به گزارش صداوسیما، «سید عباس موسوی» سخنگوی وزارت خارجه ضمن تقبیح و محکومیت اظهارات مداخله جویانه اخیر وزیر خارجه آمریکا گفت: تنها چیزی که به آقای پمپئو نمی چسبد، اعلام حمایت از ملت ایران است.
وی با اشاره به نیات شوم و بدخواهانه دولت ایالات متحده آمریکا به ویژه وزیر امور خارجه این رژیم نسبت به ملت ایران، اظهار داشت: اظهار همدردی با مردمی انجام می شود که تحت فشار تروریسم اقتصادی آمریکا قرار دارند و پیش از این نیز از زبان وزیر امور خارجه آمریکا به صراحت بیان شد که باید به مردم ایران گرسنگی داد تا تسلیم شوند.
سخنگوی وزارت امورخارجه ادامه داد: ملت ایران، ملت بالغ و رشیدی است و از موانع مختلف عبور کرده و ناملایمات بسیاری را پشت سرگذاشته است و این ملت از این مرحله نیز عبور خواهد کرد و مسایل داخلی خودش را حل و فصل خواهد کرد.
موسوی اظهارات اخیر وزیر امور خارجه آمریکا را مداخله در امور داخلی ایران دانست و تصریح کرد: جمهوری اسلامی ایران، دولت آمریکا را در جایگاهی نمی بیند که برای ملت و مردم ایران دلسوزی کنند، آنها اگر خیلی نگران هستند، نگران ده ها میلیون گرسنه ای باشند که در جای جای ایالات متحده، بی خانمان و در فقر مطلق زندگی می کنند.
وی همچنین سفر فرمانده ارتش پاکستان به تهران را بی نظیر دانست و خاطرنشان کرد: مسایل دوجانبه و امنیت مرزها محور گفت وگوهای فرمانده ارتش پاکستان در تهران است. قمر جاوید باجوا، ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار