شرکت Nanoleaf که توانسته به یکی از تولیدکنندگان اصلی چراغ های هوشمند تبدیل شود حالا با همکاری Razer قرار است محصول جدیدی برای گیمرها تولید کنند که Nanoleaf x Razer Chroma RGB نام گرفته و نورپردازی موزائیکی هوشمندی برای دیوار اتاق آن ها به ارمغان می آورد.
این سرویس به گیمرها امکان این را می دهد که Nanoleaf Canvas را با تنظیمات PCشان کنترل کنند. در واقع رنگ های Nanoleaf با رنگ هایی که در کامپیوتر گیمر به نمایش درآمده همخوانی پیدا می کند اما این یکپارچگی به صورت یکطرفه انجام نمی شود. کنترل لمسی که Nanoleaf فراهم کرده به این معناست که گیمرها با استفاده از آن ها می توانند بازی مورد نظرشان را با آن ها اجرا کنند یا حتی کامپیوتر را با لمس کاشی متناظر آن روشن و خاموش کنند.
موزائیک های پیشین Nanoleaf هم با کنترل های متعددی قابل برنامه ریزی بوده اند اما در این مدل گیمرها می توانند از این قابلیت در زمان بازی استفاده کنند و Chroma RGB برای کاربردی فراتر از زیبایی طراحی شده است. نورپردازی را می توان طوری برنامه ریزی کرد که به رویدادهای داخل بازی واکنش نشان دهد. مثلا امتیاز گرفتن، آماده شدن برای اجرای یک عمل خاص در بازی یا رسیدن به چک پوینت های ذخیره می توانند باعث چشمک زدن و تغییر رنگ این کاشی ها شوند. با این کار توجه گیمر به اتفاقات مهم در بازی با دقت بیشتری جلب خواهد شد.
گیمرها برای استفاده از Nanoleaf x Razer Chroma RGB به هیچ تجهیزات یا هزینه اضافه ای نیاز نخواهند داشت و با پرداخت 229 دلار می توانند این چراغ هوشمند را خریداری کنند. در واقع وبسایت Razer Synapse نرم افزارهای لازم برای کاربران را فراهم کرده و بعد از دانلود آن، ...

سرخط اخبار