رئیس جمهور آمریکا بار دیگر مدعی شد چنانچه در انتخابات ریاست جمهوری ماه نوامبر به پیروزی برسد ظرف ۳۰ روز با ایران به توافق خواهد رسید. وی بار دیگر مدعی شد که «ایران به شدت مشتاق توافق است» اما منتظر است تا «جو بایدن» در انتخابات به پیروزی برسد تا بتواند به توافق بهتری دست پیدا کند.

پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :
رئیس جمهور آمریکا مدعی شده در صورت پیروزی در انتخابات ریاست جمهوری ماه نوامبر ظرف ۳۰ روز با ایران به توافق خواهد رسید.
به گزارش فارس، دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا بار دیگر مدعی شد چنانچه در انتخابات ریاست جمهوری ماه نوامبر به پیروزی برسد ظرف ۳۰ روز با ایران به توافق خواهد رسید.
رئیس جمهور آمریکا بار دیگر مدعی شد که «ایران به شدت مشتاق توافق است» اما منتظر است تا «جو بایدن» در انتخابات به پیروزی برسد تا بتواند به توافق بهتری دست پیدا کند.
ترامپ که به دلیل شکست سیاست هایش در برابر ایران مورد انتقاد محافل سیاسی در آمریکا قرار گرفته در روزهای گذشته چند بار این ادعا را تکرار کرده است.
او چند روز پیش در یک جلسه برای جمع اوری حمایت مالی گفته بود در صورت پیروزی در انتخابات ایران ظرف ۴ هفته با آمریکا توافق خواهد کرد.
او در این جلسه که یکشنبه در ایالت نیوجرسی برگزار شده می گوید «اگر برنده بشویم، ظرف چهار هفته با ایران توافق خواهیم کرد.»
غیر از این، دونالد ترامپ در یک سخنرانی جداگانه روز شنبه هم گفته بود در صورتی که در انتخابات ریاست جمهوری به پیروزی برسد خیلی زود با ایران به توافق خواهد رسید.
او در یک کنفرانس خبری بامداد شنبه در واکنش به گزارش دستگاه اطلاعاتی آمریکا که ایران، چین و روسیه را به تلاش برای دخالت در انتخابات آمریکا متهم کرده بود گفت: « ایران دوست دارم من رئیس جمهور نشوم. این را اعلام کنم، اگر من برنده شوم-و زمانی که این اتفاق بیفتد- خیلی سریع با ایران به توافق می رسیم. با کره شمالی خیلی سریع به توافق می رسیم.»
وی در ادامه گفت: «کره شمالی و ایران... همه اینها خیلی سریع با ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار