استاندار چهارمحال و بختیاری گفت: از روز شنبه مورخ 10 آبان 1399 کلیه مدارس، آموزشگاه ها، دانشگاه ها، حوزه های علمیه، سالن های ورزشی و موارد دیگری که اطلاع رسانی خواهد شد در کلیه شهرستان ها به مدت یک هفته و قابل تمدید تا دو هفته تعطیل است.

به گزارش خبرگزاری فارس از شهرکرد، اقبال عباسی ظهر امروز در جلسه شورای اداری چهارمحال و بختیاری گفت: در دو روز گذشته کارهای کارشناسی بر روی اعمال محدودیت های جدید برای کنترل ویروس کرونا در استان انجام شد که با وجود گلایه هایی که ممکن است برای بعضی از اقشار مردم ایجاد شود، جهت حفظ جان مردم و جلوگیری از بروز فاجعه الزام خواهند شد.
استاندار چهارمحال و بختیاری ادامه داد: اعضای شورای تامین، شورای اداری، ستاد بحران و ستاد مبارزه با ویروس کرونا در این جلسه حاضر شدند تا از اختیارات آن ها برای اعمال محدودیت ها استفاده شود اما دست نیاز برای همکاری و اجرای صحیح محدودیت ها به سوی مردم و رسانه ها دراز می کنیم.
وی خاطرنشان کرد: با تصویب این محدودیت ها در این جلسه دیگر هیچ بهانه ای برای تخلف از سوی هیچ فرد یا اداره ای وجود ندارد که در صورت بی توجهی با متخلفین برخورد جدی خواهد شد.
این مسؤول خاطرنشان کرد: مشابه این جلسه در سطح شهرستان ها توسط فرمانداران ایجاد شود و تمام مصوبات این جلسه مطرح و از روز شنبه به مدت 2 هفته اجرا شود.
عدم سخت گیری در اجرای پروتکل ها منجر به بروز فاجعه خواهد شد
وی تاکید کرد: طبق آمارها و تحقیقات واصله اگر پروتکل ها به صورت سخت گیرانه اجرا نشوند و محدودیت هایی اعمال نشود قطعا در ماه های آینده ظرفیت بیمارستان ها پر خواهد شد و با وجود محدودیت هایی که در استان وجود دارد و کمبود پرسنل درمانی، ممکن است شاهد بروز فاجعه و افزایش چشمگیر مرگ و میر ناشی از ویروس کرونا شویم.
استاندار چهارمحال و بختیاری تصریح کرد: از روز شنبه مورخ 10 آبان 1399 کلیه مدارس، آموزشگاه ها، دانشگاه ها، حوزه های علمیه، سالن های ورزشی، چاپ ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار