کنستانتین: دوره کی روش در ایران به پایان رسیده بود

دریافت خبر : پنج شنبه ۲۵ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۱۴
کنستانتین: دوره کی روش در ایران به پایان رسیده بود
تیم فوتبال هند یکی از جذاب ترین تیم های جام ملت های آسیا بود که علی رغم شایستگی هایش نتوانست جواز ورود به مرحله یک هشتم نهایی را به دست آورد.

به گزارش گروه ورزشی قدس آنلاین ، هندی ها به کمک یک مربی ۵۶ ساله انگلیسی به نام استفان کنستانتین توانستند تا نظر فوتبال آسیارا به خودشان تغییر دهند . کنستانتین در مصاحبه ای که ابوذر نوغانی آن را ترتیب داده حرفهای جالبی درباره جام ملتهای آسیا و کارلوس کی روش به زبان می آورد.
اولین صحبتهای کنستانتین درباره تیم ملی هند و اتفاقی است که آنها موفق به انجامش در امارات شدند. تیمی که حذف شد اما قبل ها را برد . او می گوید:« ما در بازی اخر با یک پنالتی که در دقیقه ۹۳ به سود تیم بحرین اعلام شد بازی را واگذار کردیم و همان یک امتیاز اجازه نداد ما به مرحله بعدی صعود کنیم . به همین خاطر احساس می کنم عملکرد تیم هند در این دوره از رقابت ها عملکرد قابل قبولی بود .
کنستانتین در خصوص اهمیت فوتبال درکشورهند گفت:« من معتقدم فوتبال یک کریکت جدید در ورزش هند به شمار می رود و فکر می کنم دلیلش شور و شوقی باشد که در آن وجود دارد. من این بازی را دوست دارم، مربیگری را دوست دارم کار کردن با بازیکنان جوان را دوست دارم. وقتی تیم شما خوب بازی می کند همه مردم به فوتبال علاقمند می شوند. »
جوانگرایی در تیم هند
این ششمین تیم ملی است که سرمربیگری اش را تجربه می کنم. بازیکنان جوان زیادی در این مدت پرورش دادم. به آنها شانس بازی کردن دادم. در تجربه های قبلی ام، من تیم زیر ۲۳ سال هند را هدایت کردم.. وقتی شما شانس کار کردن با تیم زیر ۲۳ ساله ها را دارید می توانید از انها در تیم ملی بزرگسالان نیز استفاده کنید . ضمن این که ما به تیم زیر ۱۷ و ۱۹ ساله ها هم نگاهی داشتیم.وقتی شما این امکان را دارید می توانید تیم تولید کنید. پس وقتی قراردادم را امضا کردم. آنها گفتند ...

[ مشاهده متن کامل کنستانتین: دوره کی روش در ایران به پایان رسیده بود قدس آنلاین ]