قلعه نویی: از بازی پرسپولیس به بعد 8 امتیاز از ما گرفتند/تازمانی که زنده ام از 4 داور نمی گذرم

دریافت خبر : جمعه ۲۴ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۶
قلعه نویی: از بازی پرسپولیس به بعد 8 امتیاز از ما گرفتند/تازمانی که زنده ام از 4 داور نمی گذرم
سرمربی تیم فوتبال سپاهان، گفت: از بازی پرسپولیس به این طرف 8 امتیاز را از ما گرفتند و تا زمانی که زنده ام از 4 داور نمی گذرم.

به گزارش خبرگزاری فارس از اهواز ، امیر قلعه نویی در نشست خبری بعد از بازی مقابل فولاد خوزستان، گفت: خیلی خوشحالم که در اهواز حضور داvم. با دیدن برخی دوستان یاد سال 81 می افتم. سکوتم را به چند دلیل شکستم.
وی افزود: به خاطر تبریک به مردم خوزستان و فوتبال سکوتم را شکستم. فضای خوبی وجود داشت که در خیلی از جاها نیست. وقتی 90 دقیقه تمام شد فکر کردم 30 دقیقه بازی کردیم. فوتبال بسیار خوبی بود. به افشین قطبی تبریک می گویم. با این امکانات و حضور قطبی طی چند سال آینده یک فولاد خوب می بینید. هر دو تیم می توانستند در این بازی برنده شوند. امروز فوتبال ما را به نوعی تنبیه کرد. مقابل فولاد در این فضا این همه فرصت را از دست بدهید حقتان این است که بازنده شوید. آنها هم فرصت های زیادی داشتند. خوشحالم تیمی شدیم که وقتی فولاد با ما به تساوی رسیده هوادارانش خوشحال هستند.
وی افزود: از بازی پرسپولیس به این طرف 8 امتیاز را از ما گرفتند. تا زمانی که زنده هستم از 4 داور هدایت ممبینی، محسن ترکی، علیرضا فغانی و اشکان خورشیدی نمی گذرم. این افراد خاطرات بد زندگی من هستند. با فیلم و مدرک یک روز این مسئله را می گویم. برخی مسائل نه دست من و نه دست دیگران است. از روز بازی با پرسپولیس به این سمت خیلی اتفاقات به ضرر ما شد. افرادی این کارشناسی را کردند که مقابل ما زاویه دارند. اگر امروز به نشست آمدم به خاطر تبریک به مردم خوزستان است. از عزیزانی که این ورزشگاه را درست کردند چه آنهایی که یک قدم برداشتند و چه آنهایی که قدم بلندی برداشتند تشکر می کنم. امیدوارم این ورزشگاه برای آنها باقیات و صالحات باشد. دست تک به تک آنها را می بوسم. البته با این کشور ثروتمند ...

[ مشاهده متن کامل قلعه نویی: از بازی پرسپولیس به بعد 8 امتیاز از ما گرفتند/تازمانی که زنده ام از 4 داور نمی گذرم فارس نیوز ]