استیلی: از ویلموتس خواسته ایم تا از ارتباطش در فوتبال بلژیک استفاده کند

فارس نیوز جمعه ۲۱ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۲۰:۲۳
مدیر تیم امید ایران گفت: از ویلموتس خواسته ایم که از ارتباطی که در فوتبال بلژیک استفاده کند تا این بازیکنان را در اختیار بگیریم.

به گزارش خبرگزاری فارس، حمید استیلی بعد از تساوی بدون گل مقابل تیم نفت مسجدسلیمان در دیداری دوستانه در جمع خبرنگاران گفت: دو بازی تدارکاتی در این اردوی 5 روزه درنظر گرفتیم و این بازی خوبی بود و در هر نیمه دو تیم متفاوت داشتیم و در نیمه دوم 14 بازیکن گذاشتیم. باید از ویلموتس تشکر کنیم هم جلسه ای که با تیم های پایه گذاشت و هم امروز که برای تماشای بازی آمد و به ما و تیم نفت روحیه داد. 
وی در مورد اینکه ویلموتس از بازیکنان تیم امید در تیم ملی استفاده خواهد کرد یا نه گفت: ایشان در تمرینات ما هم حضور دارند تا با بازیکنان ما آشنا شوند و اردوهای تیم امید هم در فیفا دی ها خواهد بود و هر دو تیم در کمپ تیم های ملی تمرین می کنیم . صیادمنش از تیم امید به تیم ملی بزرگسال دعوت شد ولی بازیکنان امید تا دی ماه باید در اختیار تیم امید باشند و حتی از صیاد منش هم می توانیم در تیم امید استفاده کنیم.
استیلی در مورد کادر فنی تیم امید گفت: بله یک مربی اسپانیایی درخواست شده که به اردوی بعدی ما می رسدو یک مربی ایرانی هم قرار است به جمع کادرفنی اضافه خواهند شد.
مدیر تیم امید در مورد اینکه بازیکنان باشگاه های خارجی در فیفا دی را در اختیار خواهید گرفت یا نه ، گفت: زمانی که بازی های انتخابی داریم دی ماه است و فیفا دی نیست و دلفی و نور افکن را از باشگاه های بلژیکی می خواهیم استفاده کنیم و از ویلموتس خواسته ایم که از ارتباطی که در فوتبال بلژیک استفاده مند تا این بازیکنان را در اختیار بگیریم. اگر نتوانیم از صیاد منش، دلفی و نور افکن را بگیریم دیگر نمی توانیم در دی ماه آنها را داشته باشیم.
استیلی در مورد اینکه برخی بازیکنان تیم ندارند گفت: اگر بازیکنی ...

سرخط اخبار