سلامت نیوز : آخرین وضعیت از تعطیلی مدارس شهرستان پردیس، فیروزکوه ،دماوند، ملارد، رباط کریم، بهارستان و شمیرانات در این گزارش بخوانید.
به گزارش سلامت نیوز به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، با توجه به بارش شدید برف برخی از مدارس شهرستان های استان تهران اعلام تعطیلی کردند.
شهریور فرماندار شمیرانات درباره تعطیلی مدارس در روز یکشنبه ۲۶ آبان ماه اظهار کرد: با توجه به افزایش بارش برف و مسدود بودن جاده ها و معابر احتمال تعطیلی مدارس شهرستان شمیرانات وجود دارد.
وی افزود: اعلام تعطیلی مدارس شمیرانات تا پایان امشب مشخص می شود.
شهریور گفت: امروزشاهد حجم زیاد برف در شمال تهران بودیم به صورتی که ارتفاع برف تا حدود ۳۰ تا ۴۰ سانتی متر بود.
وی ادامه داد: شهرداری شمیرانات نیز از همان دقایق اولیه نسبت به پاسیدن نمک در خیابان ها و معابر عمومی اقدام کرده بود و به دلیل بالا بودن حجم برف روان سازی جاده ها طول می کشد.
فرماندار شمیرانات تصریح کرد: در برخی از مناطق کوهستانی به دلیل حجم زیاد برف در جاده ها، تردد در آن مناطق به کندی انجام می شود.
وی بیان کرد: همچنین باتوجه به حجم ترافیک در روز های آینده و احتمال تاخیر خانواه ها در مراجعه به مدارس دستور داده شد که تغذیه دانش آموزان فراهم شود.
شهریور گفت: فرمانداری شمیرانات نیز آمادگی پذیرایی از تمام دانش آموزانی که در مدارس حضور دارند را دارد.
همچنین حسنوند رئیس آموزش و پرورش شهرستان پردیس نیز در گفت وگو با خبرنگار باشگاه خبرنگاران جوان، درباره تعطیلی مدارس این شهرستان اظهار کرد: اگر بارش ادامه پیدا کند احتمال تعطیلی مدارس شهرستان برای فردا زیاد است.
توکلی فرماندار شهرستان ملارد نیز در این باره گفت: ...

سرخط اخبار