گلاره عباسی بازیگر سینما و تلویزیون از فعالیت هایش در روزهای قرنطینه گفت و به وسواس تمیزی اش در روزهای کرونایی اشاره کرد.

به گزارش گروه فرهنگ و هنر خبرگزاری برنا،  گلاره عباسی که مهمان منصور ضابطیان در برنامه «فرش بنفشه» رادیو ایران شده بود، گفت: در این روزهای قرنطینه از صبح چندباری خانه را تمیز می کنم و وسایل را جابه جا می کنم. اینطوری انرژی ام تخلیه می شود و کمی هم البته وسواسی تمیزی در روزهای کرونا دارم. خانه را دائم ضد عفونی می کنم. خداراشکر کار صدا و ضبط کردن طوری است که از خانه هم می توانی انجام بدهی و کار کنی.
این بازیگر سینما و تلویزیون درباره اوضاع فعلی «سوینا»، سینمای ویژه نابینایان توضیح داد: الان رادیو هم داریم. شما با بچه های ما در ارتباط بودید. خود بچه ها کار می کنند و برنامه ها را درست می کنند. این اتفاق خوبی است و اینکه من می توانم این ماجراها را پیش ببرم کاری نیست که من انجام می دهم. واقعا بچه های گروه کارها را از جمله برنامه سازی و ادیت و میکس را پیش می برند. واقعا قصه شب جزو برنامه هایی است که هر شب پخش می شود و هرشب 30 دقیقه قصه رساندن به آنتن رادیو خیلی کار سختی است. موسیقی روی آن می گذارند و ادیت می کنند. همه این بچه ها خیلی متعهد، دقیق و باسواد هستند. من از این بابت خیلی شانس دارم.
موسس سوینا اذعان کرد: همه هنرمندان کنار من کمک کردند، نیما رئیسی، نیما کرمی، شبنم مقدمی و خیلی از دوستان کمک کرده اند. اسم های زیادی هست که اگر بخواهم بگویم وقت را می گیرم. خود دوستان نابینا و از همه مهم تر مخاطب درجه یک داشتن آدم را به ذوق می آورد. می توانی احساس کنی که چقدر دلت می خواهد کار کنی. مخاطب ما در زمینه کتاب صوتی که به تازگی داشته ایم نشان داد بهترین چیز داشتن مخاطبی است که پای کار تو باشد.
عباسی در ادامه درباره عکسی از دختر ...

سرخط اخبار