فرمانده ناحیه مقاومت بسیج دماوند گفت: ۴۰ برنامه محوری به مناسبت گرامیداشت هفته دفاع مقدس در شهرستان دماوند برگزار می شود.

به گزارش خبرگزاری فارس از دماوند، روح الله عرب فرمانده سپاه ناحیه دماوند بعد از ظهر امروز در نشستی با اصحاب رسانه به مناسبت آغاز هفته دفاع مقدس، با بیان اینکه در ۸ سال جنگ تحمیلی بیش از ۲۰۰ هزار شهید داشته ایم، اظهار کرد: امسال مراسم گرامیداشت چهلمین سالگرد آغاز هفته دفاع مقدس را بدون شهدای گران قدر از جمله سردار حاج قاسم سلیمانی برگزار می کنیم.
وی گفت: امسال در ایام ماه محرم پویشی با عنوان ما ملت امام حسینیم و ما ملت شهادتیم راه اندازی شد؛ تلاقی این ایام با هفته دفاع مقدس حاکی از موضوعات و مسائلی است که در فرهنگ و سنن ما نهفته و عجین شده و آن نیز برگرفته از فرهنگ عاشورا و امام حسین(ع) است.
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج دماوند با اشاره به ویژه برنامه های پیش بینی شده در این ایام گفت: بنابر فرموده مقام معظم رهبری باید برای دفاع مقدس ارزش قائل شویم و ارج نهیم تا دست خوش تحریف نشود، افراد و جریان هایی هستند که ارزش های دفاع مقدس را کم رنگ کنند تا فرهنگ ایستادگی و مقاومت مقابل استکبار به فراموشی سپرده شود.
عرب با بیان اینکه به مناسبت چهلمین سالگرد دفاع مقدس ۴۰ برنامه شاخص پیش بینی شده است، گفت: هفته دفاع مقدس در شهرستان دماوند با صبح گاه و رژه خودرویی در سپاه دماوند آغاز شد، همچنین راه اندازی حسینیه مجازی، برگزاری مسابقات ورزشی، برپایی نمایشگاه شهدا و تهیه و توزیع لوازم التحریر و معیشتی در بین نیازمندان به نیت ۴۰۰ شهید اهدا خواهد شد .
وی ادامه داد: بازدید از خانواده شهدا، برنامه سه شنبه های مهدوی، برگزاری مسابقات کتابخوانی به صورت مجازی و واقعی، برنامه نجوای با شهدا، ویزیت رایگان پزشک، راه اندازی کاروان مقاومت در سطح شهرها که ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار