اهواز- عضو شورای اسلامی کلان شهر اهواز گفت: در شرایط کنونی آب نقش مؤثری در سلامت مردم دارد و مسئولان ذی ربط تلاش کنند که در اهواز قطعی آب نداشته باشیم.

فتح الله حاجتی در گفت وگو با خبرنگار مهر اظهار کرد: با توجه به شرایط کنونی و شیوع بیماری کرونا که شرایط بدی است؛ ضمن تشکر از متولیان بهداشت و درمان و همه مسئولان انتظار می رود رسیدگی ها به همین صورت خوب و دقیق پیش رود.
حاجتی افزود: از مدیرعامل آبفا و دیگر مسئولان مربوطه درخواست دارم از قطعی آب جلوگیری شود و برای حفظ سلامت همه شهروندان کمک کنند. اکنون خیابان و معابر توسط شهرداری در حال ضدعفونی شدن هستند.
وی همچنین توضیح داد: ما باید پاسخگو و خادم مردم باشیم. در شرایط کنونی همه نهادها و ارگان باید هم افزایی و نسبت به مسئولیت اجتماعی اقدامات لازم را اتخاذ کنند.
عضو شورای اسلامی کلان شهر اهواز گفت: از مردم انتظار می رود برای حفظ سلامت خود و دیگر شهروندان نکات بهداشتی را رعایت و اگر علائم بیماری را مشاهده کردند در اسرع وقت به مراکز درمان مراجعه کنند. اکنون گیت های تشخیص درمان در استان و اهواز فراهم است و با حضور به موقع جلوی شیوع بیشتر این بیماری را بگیریم.

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
عناوین مهم خبری