احتمال عدم تغییر هیئت رئیسه مجلس در اجلاسیه چهارم

خبرگزاری تسنیم پنج شنبه ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۳:۲
عضو هیئت رئیسه مجلس از مذاکرات فراکسیون ها برای حفظ وضع موجود در هیئت رئیسه و عدم تغییر در ترکیب آن خبر داد.

- اخبار سیاسی -
علی اصغر یوسف نژاد عضو فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی در گفت وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری تسنیم ، با اشاره به نزدیک شدن برگزاری انتخابات هیئت رئیسه پارلمان، گفت: در حال حاضر، فراکسیون های سیاسی مجلس در حال برگزاری جلسات درون فراکسیونی و انجام رایزنی بین فراکسیون ها برای انتخابات هیئت رئیسه هستند.
گزینه احتمالی فراکسیون امید برای ریاست مجلس
"حاجی بابایی" کاندیدای ریاست مجلس می شود
واکنش "عارف" به احتمال کاندیداتوری ریاست مجلس
گزینه فراکسیون مستقلان برای ریاست مجلس قطعی شد
وی با بیان اینکه فراکسیون ها باید تا هفته آینده نقطه نظرات و جمعبندی شان را درباره کاندیدای ریاست و سایر سمت های هیئت رئیسه اعلام کنند، افزود: فراکسیون ها هم می توانند به صورت مستقل برای سمت های هیئت رئیسه لیست دهند و هم می توانند در ائتلاف با هم لیست مشترک ارائه دهند.
عضو هیئت رئیسه مجلس اظهار داشت: اخبار ی وحود دارد که فراکسیون ها در حال مذاکره و رایزنی به منظور ارائه لیست مشترک هستند اما این مسئله بستگی به فضا و شرایط دارد و در نهایت هر یک از فراکسیون ها لیست مشترک ارائه دهند.
یوسف نژاد عنوان کرد: رایزنی ها و مذاکراتی هم بین فراکسیون ها وجود دارد مبنی بر اینکه وضع موجود در هیئت رئیسه حفظ شود و تغییر در ترکیب آن به وجود نیاید.
به گزارش تسنیم، بیش از این علی اصغریوسف نژاد عضو هیئت رئیسه از برگزاری انتخابات هیئت رئیسه در روز (یکشنبه 5 خرداد) خبر داده بود.
انتهای پیام/