تهران (پانا) - فرمانده کل ارتش در حاشیه مراسم تشییع پیکر مطهر شهید فخری زاده گفت باید در دو عرصه علم و دانش و قدرت دفاعی قوی تر و عمیق تر حرکت کنیم تا چشم دشمنان کشورمان کور شود.
به گزارش روابط عمومی ارتش، امیر سرلشکر سیدعبدالرحیم موسوی، با تبریک و تسلیت به ملت بزرگ ایران بابت شهادت این دانشمند فقید کشورمان گفت: کسانی که در عرصه های دفاع از اقتدار انقلاب، دفاع از ملت ایران و ایجاد قدرت برای کشور گام برمی دارند از ابتدا در صف شهادت ایستادند بنابراین این افراد، یکی دیرتر و یکی زودتر در این وادی قرار می گیرند.
وی افزود: بنابراین عجیب نیست که می بینیم فرزندان شجاع، عالم، دانشمند، ایثارگر و فداکار ملت به دست خبیث ترین دشمنان به شهادت می رسند.
سرلشکر موسوی گفت: اگر می بینیم که عالم و دانشمند عرصه دفاعی کشور را هدف قرار می دهند، نشان دهنده این است که دو حوزه علم و دانش و قدرت دفاعی، حوزه های بسیار مهم اقتدار کشور است و به همین علت دشمنان، آنان را هدف قرار دادند.
وی افزود: ما سال هاست که با استکبار و رژیم صهیونیستی در نبردیم و در طول این سال ها بارها پیش آمده است که ظاهراً ضربه ای زده یا خورده ایم، اما این عقب نشینی ها و پیشروی های مقطعی، تعیین کننده پیروز نهایی نیست.
فرمانده کل ارتش تاکید کرد: پیروز نهایی، قدرت حق و ملت بزرگ ایران خواهند بود که برحق هستند.

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار