رزم حسینی با تاکید بر استفاده از نظرات دولت، بخش خصوصی و مجلس در تصمیم گیری ها، معیشت مردم را اولویت اصلی دانست.

به گزارش به نقل از شاتا، علیرضا رزم حسینی در نشست ویدئو کنفرانسی با رئیس اتاق بازرگانی ایران، معاونان وزارتخانه، روسای سازمان های صمت استانی و اتاق های بازرگانی سراسر کشور، تصریح کرد: در شرایط ویژه ای قرار داریم، با جنگ تمام عیار اقتصادی مواجهیم، اما شرایط ما باید به گونه ای باشد که در همین وضعیت جنگ اقتصادی با وجود همه محدودیت ها و تحریم ها، رشد اقتصادی، صنعتی و همچنین افزایش صادرات را داشته باشیم.
وی معیشت مردم را در این شرایط اولویت اصلی نظام، دولت و وزارت صمت دانست و تصریح کرد: وزارت صمت در شرایط کنونی با تلاش در راستای تامین به موقع کالا های مورد نیاز و معیشتی مردم گام برمی دارد و در بخش نظارت و کنترل قیمت ها نیز تمام تلاش خود را با عزمی راسخ انجام خواهد داد.
وزیر صمت با اشاره به تفویض اختیارات ستاد تنظیم بازار به استانداران برای کنترل و تنظیم بهتر بازار در استان های سراسر کشور، بیان کرد: روسای سازمان های صنعت، معدن و تجارت استانی باید با استانداران خود همکاری و تعامل لازم را داشته باشند، همچنین از ظرفیت شورای استان ها تامین برای تنظیم بازار استفاده شود.
رزم حسینی با اشاره به تقسیم وظایف میان وزارت صمت و وزارت جهاد کشاورزی، اضافه کرد: در شرایط کنونی برای تامین بهتر معیشت مردم برخی وظایف وزارت جهاد کشاورزی که به عهده وزارت صمت گذاشته شده بود به آن وزارتخانه بازگشته است، این مورد باید توسط روسای سازمان های صمت در استان های سراسر کشور به خوبی اطلاع رسانی شود و شفافیت لازم صورت گیرد.
وی در بخش دیگری از سخنان خود، با اعلام این که معادن حبس شده باید آزاد گردند، گفت: ابلاغ این موضوع به استان ها انجام شده است و روسای سازمان ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار