مسعود وطنخواه
عصر اقتصاد: بر اساس اطلاع رسانی فرابورس سهام «پدیده شاندیز» با نماد «گتوشا» ایجاد شده تا فرایند مربوط به سپرده گذاری سهام طی شود. شایان ذکر است، درج نماد پدیده شاندیز در فرابورس ایران نیاز به طی مراحلی دارد که در حال پیگیری است.
همچنین ضروری است که آثار مربوط به احکام قضایی صادره در صورت های مالی این شرکت، افشا و اطلاع رسانی کامل از طریق سامانه کدال انجام شود.
از سوی دیگر از الزامات گشایش نماد معاملاتی شرکت توسعه بین المللی صنعت گردشگری پدیده شاندیز، درج نماد این شرکت است که تا کنون صورت نگرفته است.
 علی کریمی، سرپرست گروه شرکت های پدیده نیز روز گذشته گفت: با درج نماد پدیده شاندیز در فرابورس، شرکت توسعه بین المللی صنعت گردشگری پدیده شاندیز به فرابورس راه یافت.
علی کریمی ضمن تبریک به سهامداران گروه شرکتهای پدیده شاندیز و تقدیر از صبوری و همراهی همه جانبه سهامداران افزود: در جلسه مورخ ٩٨/٠٩/٢۴ کمیته پذیرش و درج شرکت فرابورس ایران با درج نماد شرکت توسعه تحت نماد«گتوشا» در لیست شرکتهای فرابورس موافقت شد و موضوع طی نامه ای به شرکت سپرده گذاری مرکزی و تسویه وجوه اعلام گردید .
سرپرست گروه شرکتهای پدیده اظهار داشت: شرکت سپرده گذاری نیز از امروز عملیات ثبت سهام سهامداران را اجرایی خواهد نمود.وی با اشاره به ثبت نام بیش از ۷۰هزار تن از سهامداران در سامانه سجام وتشکر از آنان اظهار امیدواری کرد برای تسریع و تسهیل در اقدامات آتی شرکت بقیه سهامداران پدیده نیز در اسرع وقت برای ثبت نام در سامانه سجام اقدام کنند.
کریمی قدوسی با تشکراز زحمات مدیران و کارشناسان محترم شرکت فرابورس و شرکت سپرده گذاری افزود: بدون ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار