۴۱ فیلم سینمایی، تلویزیونی و انیمیشن در روزهای پایانی هفته از تلویزیون پخش می شوند که مضامین دفاع مقدس و بازگشت آزادگان به کشور در انتخاب آنها وجه غالب دارد.

به گزارش جام جم آنلاین به نقل از ایسنا، فیلم های سینمایی و تلویزیونی و انیمیشن «ذهن خاموش»، «بوی پیراهن یوسف»، «جشن تولد»، «توطئه اشلون»، «ماداگاسکار ۳: تحت تعقیب در اروپا»، «دوئل»، «کیمیا»، «آدم های معمولی»، «طرفدار»، «نقشه فرار ۲»، «هریت»، «غول»، «شبح کژدم»، «تنگه ابوقریب»، «صدای پای من»، «بچه غول»، «رابین هود طغیانگر»، «یک اتفاق ساده»، «پیشنهاد»، «بال ها»، «زمان برف بازی۲ مسابقه»، «مولان»، «پسر کاراته باز»، «آرتی ماجرا آغاز می شود»، «کلاه قرمزی و بچه ننه»، «در گرمای نیمه شب»، «ملک خاتون»، «ستاره های روی زمین»، «پینوکیو، عامو سردار و رییسعلی»، «پادشاه دزدان»، «در اعماق اقیانوس»، «کتاب جنگل»، «خارج از دید»، «آرزوی مرگ»، «وال ای»، «خواستگار محترم»، «وقت نمایش»، «تغییر چهره»، «ما یک باغ وحش خریدیم»، «سرزمین فردا» و «شعبده باز» پنج شنبه و جمعه ۲۳ و ۲۴ مرداد ماه از شبکه های سیما روی آنتن می رود.
شبکه یک سیما
فیلم تلویزیونی «ذهن خاموش» به کارگردانی «مهرداد خوشبخت»، پنج شنبه ۲۳ مرداد ماه ساعت ۲۳:۱۵ از شبکه یک سیما پخش خواهد شد.
در این فیلم خواهید دید: مردی پس از هشت ماه بر روی تخت بیمارستان از کما خارج می شود. دکتر برایش شرح می دهد در زمانی که قصد داشت از خیابان عبور کند، اتومبیلی به او زده و از صحنه می گریزد! مرد بر اثر شدت ضربه ای که به سرش خورده حافظه اش را از دست داده است. روزی مرد تصویر شهید احمدی روشن را از تلویزیون می بیند به نظرش می آید که او را می شناسد اما دکتر به نظر او بی تفاوت می ماند؛ از سویی مرد در خواب و رویا موفق می شود که نامش را که محسن عسگری است به خاطر بیاورد! محسن از بیمارستان می گریزد تا ...

سرخط اخبار