گروه استان ها- مسئول مرکز حفظ آثار سپاه علی بن ابیطالب(ع) بابیان اینکه در هفته دفاع مقدس ۷۳ عنوان برنامه در استان برگزار می شود، گفت: یادواره شهدا نباید به مجلس ختم تبدیل شود، باید اندیشه شهدا در این یادواره ها بیان و بصیرت افزایی ایجاد کند.

- اخبار استانها -
به گزارش خبرگزاری تسنیم از قم ، احمد حاجی زاده در نشست خبری کمیته نیروهای مسلح ستاد بزرگداشت هفته دفاع مقدس استان که امروز در سالن جلسات ناحیه مقاومت امام رضا (ع) سپاه علی بن ابیطالب (ع) برگزار شد، اظهار داشت: یکی از موضوعاتی که مقام معظم رهبری همواره به آن تأکیددارند لزوم ترویج فرهنگ شهادت و آشنایی نسل جوان با رشادت رزمندگان دفاع مقدس است.
وی افزود: لحظه به لحظه 8 سال دفاع مقدس افتخار است که وظیفه و رسالت مهمی در راستای ترویج آن بر عهده داریم، انگیزه های شدیدی وجود دارد که یاد شهدا و دفاع مقدس به فراموشی سپرده شود و تحریف و فراموشی شهدا و دفاع مقدس دو موضوعی است که دشمنان برای آن برنامه ریزی کرده اند.
رشادت و فداکاری دوران دفاع مقدس برای نسل جوان تبیین شود
مسئول مرکز حفظ آثار سپاه علی بن ابیطالب(ع) بیان کرد: نسل جوان افتخارات زیادی در جنگ آفریدند، جوانان و نوجوان چه مقدار با این افتخارات آشنایی دارند، درزمینهٔ آشنایی جوانان با موضوع دفاع مقدس کوتاهی کرده ایم و باید در این راستا به وظیفه خود عمل کنیم.
اجرای 4500 برنامه در هفته دفاع مقدس در فارس/ عملیات فتح المبین در دفاع مقدس بازسازی می شود
کاروان های سیار دفاع مقدس در 100 نقطه از استان اصفهان راه اندازی می شود
تبیین برنامه های هفته دفاع مقدس اصفهان؛ رژه نیروهای مسلح برگزار نمی شود
حاجی زاده بیان کرد: 170 دستگاه و نهاد و موسسه در شورای اداری استان شرکت می کنند و در قم ساختمان و اداره دارند ولی واقعاً آیا حق مطلب منصبی که به مقام خون شهدا بر عهده گرفتند ادا می کنند و فضای اداره خود را به فرهنگ شهادت مزین کرده اند.
وی تصریح کرد: مقام ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار