احتمال بازگشت مهرام به لیگ برتر بسکتبال

ایرنا چهارشنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۷:۱۴
تهران- ایرنا- مسئولان باشگاه مهرام تصمیم گرفته اند بعد از یک سال دوری به سطح اول رقابت های باشگاهی کشور بازگردند.

تیم بسکتبال مهرام بعد از نائب قهرمانی در ۲ فصل گذشته لیگ برتر به دلیل برخی اتفاق ها از مسابقات کنار کشید و سال قبل در لیگ برتر حضور نداشت.
بعد از اینکه مهرام با تیمی جوان توانست پتروشیمی را با ستاره هایش شکست دهد و فینالیست شود، با قبول شکست برابر شهرداری تبریز نائب قهرمان شد.
در آن زمان مهران شاهین طبع سرمربی وقت تیم پتروشیمی در مصاحبه ای اعلام کرد که برخی بر روی داوران تاثیر گذاشته اند و مدعی بود که نتایج خارج از زمین تعیین شده است.
فدراسیون بسکتبال به این موضوع ورود نکرد و ماجرا ادامه دار شد تا جایی که باشگاه مهرام به نشانه اعتراض از لیگ برتر کنار کشید.
حالا بعد از یک سال شنیده شده مهرامی ها دوباره می خواهند وارد لیگ برتر شوند و در فصل آینده حضور خواهند داشت.
اگر این باشگاه آمادگی خود را به فدراسیون اعلام کرده باشد تعداد تیم هایی که برای فصل آینده وارد میدان شده اند به ۱۵ تیم می رسد.
پیش از این ذوب آهن اصفهان، اسلم اسپورت تهران، شهرداری گرگان، توفارقان آذرشهر، رعد پدافند هوایی دزفول، شهرداری بندرعباس، شهرداری قزوین، پتروشیمی بندر امام، اکسون تهران، نیروی زمینی تهران، آویژه صنعت پارسای مشهد، شیمیدر تهران، پالایش نفت آبادان و صنعت مس کرمان برای حضور در لیگ برتر اعلام کرده اند اما هنوز مشخص نیست مسابقات با چند تیم برگزار می شود.

سرخط اخبار