جانشین فرمانده سپاه انصارالمهدی(عج)استان زنجان از توزیع بیش از ۲۰هزار بسته معیشتی بین اقشار کم درآمد و آسیب پذیر استان از زمان شیوع ویروس کرونا خبر داد.

به گزارش خبرگزاری فارس از زنجان، ابوالفضل طهماسبی ظهر امروز در جمع خبرنگاران ضمن تبریک حلول ماه شعبان اظهار کرد: از زمان شیوع ویروس کرونا در کشور، سپاه استان در کنار مدافعان سلامت بوده و اقدام به تشکیل قرارگاه های امام رضا(ع)، شفا و پدافند زیستی کرد و اقدامات مفیدی در این زمینه انجام داد.
جانشین فرمانده سپاه انصارالمهدی(عج)استان زنجان با بیان اینکه وظیفه ذاتی سپاه و بسیج خدمت به مردم است، تصریح کرد: بسیجیان زنجانی از زمان شیوع این ویروس در قالب ۱۳۰ گروه جهادی با حضور بیش از ۲۱ هزار نفر روز به صورت شبانه روزی با همکاری نهادهای مرتبط نظیر شهرداری اقدام به ضدعفونی معابر و مناطق پرتردد شهری، درب منازل، دستگاه های خودپرداز و … کرده و این مهم تا از بین رفتن کامل ویروس کرونا در کشور ادامه دارد.
وی به طرح بسیج ملی غربالگری با همکاری بسیجیان زنجانی خبر داد و افزود: این طرح به صورت روزانه توسط گروه های جهادی بسیج دانشجویی و با همکاری دانشگاه علوم پزشکی استان از روزهای نخست فروردین ماه آغاز و تا زمان اتمام طرح غربالگری سراسری ادامه خواهد داشت.
طهماسبی در ادامه به تهیه و توزیع بیش از ۲۰ هزار بسته معیشتی در مناطق آسیب پذیر و کم برخوردار استان اشاره و خاطرنشان کرد: همچنین بسته های بهداشتی توسط بسیج دانشجویی و بسیج مساجد و محلات استان در این مناطق توزیع شد.
جانشین فرمانده سپاه انصارالمهدی(عج)استان زنجان با بیان اینکه بخشی از اعتبارات این بسته های بهداشتی و معیشتی توسط خیرین و بخشی نیز از اعتبارات سپاه تهیه شده است، عنوان کرد: در حوزه آموزش و آگاه سازی مردم، گروه های جهادی اقدام به تهیه بروشور و نیز آموزش چهره به چهره در برخی مناطق استان ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار