رئیس اتاق اصناف شهرستان بهارستان در مورد علت بالا بودن قیمت پوشاک در بهارستان گفت: افزایش ۴۰درصدی هزینه های تولید و توزیع و حمل ونقل و اجاره بهای مغازه ها و کارگاه ها عامل گرانی پوشاک در بهارستان است.

- اخبار استانها -
جعفر درویشی در گفت وگو با خبرنگار تسنیم در بهارستان ، درباره نظارت و کنترل بر عرضه پوشاک در شهرستان بهارستان اظهار داشت: عدم درج قیمت و عدم ارائه فاکتور فروش با قیمت بالاتر از سود متعارف از اولویت های بازرسان اصناف است و در چنین مواردی پرونده تخلف تشکیل می شود و متخلفین به تعزیرات معرفی می شوند.
وی با تأکید به اینکه مردم در صورت مشاهده تخلفات این مسئله را به مراجع مربوطه اطلاع دهند بیان کرد: پوشاک تنها در شهرستان بهارستان گران نیست بلکه این موضوع در همه شهرستان ها به چشم می خورد چون هزینه مواد اولیه، تولید، توزیع و حمل ونقل افزایش یافته و این موضوع باعث افزایش قیمت پوشاک شده است.
قاچاق پوشاک 235 هزار فرصت شغلی را در ایران از بین برده است
ادعای وزارت صنعت/ واردات پوشاک فقط برای عرضه در داخل مناطق آزاد آزاد شد
درویشی با اشاره به وجود 3 هزار واحد صنفی پوشاک و خیاطان در بهارستان افزود: علاوه بر افزایش هزینه تولید و توزیع و حمل ونقل، اجاره بهای مغازه ها و کارگاه ها نیز در مناطق شهرستان بهارستان بیش از 40 درصد افزایش یافته و همه این موارد بر عرضه پوشاک تأثیر گذاشته است و منجر به افزایش قیمت پوشاک شده است.
رئیس اتاق اصناف شهرستان بهارستان در پایان با اعلام بازرسی از 1000 واحد صنفی پوشاک خاطرنشان کرد: در جایی که قیمت یک نوع کالا در دو مغازه متفاوت باشد باید بازرسان وارد شوند و موضوع را بررسی کنند.

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار