هیات مدیره باشگاه پرسپولیس "جعفر سمیعی" را به عنوان مدیرعامل جدید باشگاه پرسپولیس انتخاب کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
اعضای هیات مدیره باشگاه پرسپولیس در نشست امروز(پنج شنبه)که در محل وزارت ورزش و جوانان برگزار شد، "جعفر سمیعی ظفرقندی" را به عنوان مدیرعامل جدید این باشگاه انتخاب کردند.
هیات مدیره پرسپولیس، ایجاد شرایط لازم برای ادامه مسیر پرسپولیس تا قهرمانی در لیگ قهرمانان آسیا، تسریع روند خصوصی سازی باشگاه و مبارزه با فساد را مهمترین شاخص های مدنظر هیات مدیره اعلام کرده و افزوده، هماهنگی برنامه های سمیعی با این شاخص ها علت انتخاب وی به عنوان مدیرعامل باشگاه بوده است.
سمیعی که جایگزین مهدی رسول پناه شده است، پیش از این مشاور وزیر و مدیرکل حراست وزارت ورزش و جوانان بود و در کارنامه خود مدیریت امنیتی و انتظامی فدراسیون فوتبال، مشاور شهردار تهران و سازمان سنجش را دارد.
سمیعی پس از دریافت حکم مدیرعاملی، ابراهیم شکوری - سرپرست پیشین دبیرکلی فدراسیون فوتبال را به عنوان مدیراجرایی این باشگاه منصوب کرد.
سمیعی ظفرقندی مدیرعامل جدید باشگاه پرسپولیس گفت: برای تحقق پنج هدف به پرسپولیس آمده ام که یکی از آن ها مبارزه با باند های فساد در اطراف باشگاه است.
مدیرعامل جدید باشگاه پرسپولیس ضمن تشکر از اعتماد مسعود سلطانی فر، وزیر ورزش و جوانان و اعضای هیئت مدیره گفت: مسئولیت سختی به دوش ما گذاشته شده و با امید به خدا و حمایت پیشکسوتان و هواداران عزیز انشاءالله بتوانیم مسیر موفقیت های پرسپولیس را ادامه دهیم.
وی افزود: من برای تحقق ۵ هدف به پرسپولیس آمده ام، هدف اول ایجاد شرایط لازم برای کسب قهرمانی آسیا است که در این مسیر همه اقدامات لازم در حوزه مدیریتی و پشتیبانی انجام می شود. هدف دوم و مهمی که دارم، ورود باشگاه ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار