جمعی از هنرمندان و چهره های معروف هنر شهرستان نکا با پیوستن به پویش " ما در خانه می مانیم" در ویدئویی خطاب به مردم در آستانه سال نو توصیه هایی را در راستای پیشگیری از کرونا داشتند.

به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان نکا، ویروس کرونا این روزها بر زندگی همه من و شما سایه افکنده و تنها راه گریز از این ویروس، ماندن در خانه و رعایت بهداشت است و در این شرایط برخی از افراد سرشناس و اثرگذار و از جمله هنرمندان با پیوستن به پویش " ما در خانه می مانیم" وارد عمل شدند تا به دور از حاشیه ساری به آرام سازی جامعه کمک کنند.
اگرچه شیوع ویروس کرونا در روزهای پایانی سال 98 بار دیگر مردم را غافلگیر کرد
همه دستگاه های فرهنگی استان مازندران برای مقابله با شیوع ویروس کرونا وهمچنین اطلاع رسانی به عموم مردم و تولید محتوای مناسب بسیج شده اند
هنرمندان شهرستان نکا در شرق مازندران هم همچون بسیاری از هنرمندان استان مازندران و کشورما ایران، با ساختن کلیپ های مختلف از خود و انتشار آن در شبکه های اجتماعی، مردم را به ماندن در خانه تشویق کردند.
قطع زنجیره انتقال کرونا از وظایف مهم اهالی هنر در کنار ساری مردم جامعه
فریبرز نوری از اساتید هنر خوشنویسی شهرستان نکا و رئیس انجمن خوشنویسان این شهرستان با پیوستن به پویش " ما در خانه می مانیم"، توصیه هایی را به شهروندان و هموطنان در راستای ماندن در منزل و دوری از دید و بازدیدهای عید داشته است.
وی در گفت وگو با خبرنگار فارس گفت: در خانه ماندن و استفاده از شرایط فعلی برای خلق آثار و فعال کردن آموزش های مجازی گامی مهم برای دور کردن ویروس کروناست .
نوری اظهار کرد: قطع زنجیره انتقال کرونا از وظایف مهم اهالی هنر در کنار ساری مردم جامعه است و من هم با ماندن در خانه، تلاش دارم تا از این اوقات فراغت به نحو احسن استفاده کرده و در فضای مجازی آموزش ها را گسترش دهم.
خانه نشینی، گامی برای ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار