در جلسه امروز ستاد استانی مدیریت ویروس کرونا موارد متعددی چون بازگشایی حرم ها، اقامه نماز جمعه و رزمایش هیئت ها برای برگزاری مراسم مذهبی در کرمان مطرح شد.

- اخبار استانها -
به گزارش خبرگزاری تسنیم از کرمان ، جلسه ستاد مدیریت ویروس کرونا در استان کرمان ظهر امروز با حضور محمدجواد فدایی استاندار کرمان در سالن شهید مرتضوی استانداری کرمان برگزار شد.
برگزاری نماز جمعه در شهرهای زرد استان کرمان
در این جلسه محمدصادق بصیری معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری کرمان اظهار داشت: مدیران کل استان در ادارات شهرستان های جنوبی مجاز هستند از طریق کاهش کارمند، دورکاری و لغو خدمات غیرضرور برای پیشگیری از شیوع ویروس کرونا تا پایان خرداد اقدام کنند.
وی با بیان اینکه کارگروهی در استان کرمان تشکیل شده و تخلفات در اماکن مختلف در ارتباط با شیوع ویروس کرونا تعریف خواهد شد تا دستگاه های نظارتی با متخلفان برخورد کنند افزود: ورودی های به جنوب استان کرمان به مدت دو هفته کنترل می شود و مجوز آن باید از تهران و ستاد ملی کرونا گرفته شود.
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری کرمان با اشاره به اینکه دانشگاه آزاد باید امتحانات را به صورت آنلاین و مجازی برگزار کند گفت: این دانشگاه باید مصوبه آن را از مرکز بگیرد.
وی با بیان اینکه اختیار بازگشائی حرم های شریف، به استان ها داده شد و نمازهای جمعه در شهرهای دارای وضعیت زرد از اول تیرماه با رعایت پروتکل ها برگزار می شود افزود: براساس مصوبه ستاد ملی کرونا، سینماها و مراکز فرهنگی نیز با رعایت پروتکل های بهداشتی و با 50 درصد ظرفیت از اول تیرماه بازگشایی می شوند.
امکانات بهداشت و درمان جنوب استان کرمان پاسخگوی حجم مراجعات نیست
استاندار کرمان: تعطیلی طولانی مدت ادارات و اصناف ممکن نیست
زنگ خطر شیوع کرونا در کرمان به صدا درآمد / بی توجهی مردم در ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار