ایران اکونومیست- بازیکن اسبق پرسپولیس گفت: «علی کریمی» یک استعداد ناب در فوتبال ایران بود که به مدارج بالا رسید و بدون شک از من تکنیکی تر بود.

«رضا جباری» یکی از بازیکن تکنیکی پرسپولیس محسوب می شود که در دوران بازیگری اش خاطرات خوبی را اذهان هواداران قرمزپوش بر جای گذاشت.
جباری روز سه شنبه در مصاحبه با خبرنگار ورزشی ایرنا از روزهای حضور در پرسپولیس و جدایی اش از جمع قرمزپوشان پایتخت حرف زد.
به سال ها پیش برگردی، به روزی که پیراهن پرسپولیس را پوشیدید.
سال ۷۷ بود، من بازیکن بهمن بودم، با استقلال بازی داشتیم و بهترین نمایش عمرم را به نمایش گذاشتم.
این مسابقه با چه نتیجه ای به پایان رسید؟
استقلال سه بر یک به پیروزی رسید اما من یک گل زدم و هر آنچه می خواستم در زمین انجام دادم، بعد از آن مسابقه با من تماس گرفتند تا با پرسپولیس مذاکره کنم.
با «علی پروین» حرف زدی؟
به دفتر «علی پروین» رفتم و با او حرف زدم، وقتی داشتم از جلسه بیرون می آمدم یک دست یا علی دادم تا پرسپولیس شوم، همان سال از تمام تیم های لیگ برتری پیشنهاد در اختیار داشتم.
پیشنهاد مالی استقلال بهتر بود یا پرسپولیس؟
پرسپولیس به من پیشنهاد ۱۲ میلیون تومانی داده بود، استقلال ۳۰ میلیون می داد تا قرارداد امضا کنم، تیم های دیگر هم بودند که ۲ برابر این مبلغ را پیشنهاد داده بودند اما من نمی خواستم و نمی توانستم زیر قولم با «علی پروین» بزنم، از بچگی پرسپولیسی بودم و برای قرمزپوش شدن به ندای قلبم گوش کردم.
گفته می شود زمانی که تیم ملی امید بودی هم از پرسپولیس پیشنهاد داشتی اما به این درخواست پاسخ منفی دادی؟
زمانی که بازیکن تیم امید بودم یکی از دوستان که با پرسپولیسی ها و «علی پروین» رابطه خوبی داشت به من گفت تو بازیکن با استعداد و خوبی هستی می توانم شرایطی را فراهم کنم تا با حضور در تمرینات پرسپولیس ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
عناوین مهم خبری