قلعه نویی: به نتیجه دیدار پرسپولیس کاری نداریم

ساعت 24 چهارشنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۲۰:۴۸
ساعت24- سرمربی تیم فوتبال سپاهان گفت: شاید بازی با تیم فوتبال استقلال خوزستان از دیدار با پرسپولیس در جام حذفی برای ما مهم تر باشد.

به گزارش سایت باشگاه سپاهان اصفهان، امیر قلعه نویی سرمربی تیم فوتبال سپاهان اصفهان در نشست خبری پیش از دیدار مقابل استقلال خوزستان اظهار داشت: تشکر می کنم از همه عزیزانی که در فصل جاری به فوتبال ایران خدمت کردند، البته اگر نیت شان خدایی بوده باشد. قلم شما می تواند مطالبات زیادی را انعکاس بدهد و از آن تشکر می کنم. درباره بازی باید بگویم که ماحصل یک سال زحمت مان بازی فردا است. شاید این بازی از دیدار با پرسپولیس در جام حذفی برای ما مهم تر باشد.
وی در ادامه افزود: با وجود حب و بغض های زیادی که علیه تیم ما وجود داشت، اما توانستیم به اینجا برسیم. استقلال خوزستان جوانان با انگیزه ای دارد، اما به بازیکنانم گفته ام که باید بیشتر از همیشه با انگیزه باشند، چون دیدار فردا ماحصل زحمات یک فصل ما است.
سرمربی تیم فوتبال سپاهان ادامه داد: از سبحانی، عظیمیان، کارگران کارخانه فولاد، مدیرعامل، بازیکنان و هواداران تشکر می کنم که به کمک همه آن ها توانستیم امسال یک جایگاه خوب کسب کنیم. سپاهان امسال به هر جایی که می رود استادیوم ها پر از تماشاگر می شود. شاید هواداران موافق سپاهان و قلعه نویی نباشند، اما حضور پرتعداد آن ها در ورزشگاه های تیم حریف نشان می دهد که به اهداف مان نزدیک شده ایم. شما نگاه کنید که تعداد تماشاگران در بازی تراکتورسازی با سپاهان بیشتر از دیدار تراکتورسازی با پرسپولیس بود، که از این بابت خوشحالیم. امیدوارم فردا ۳ امتیاز را کسب کنیم تا حداقل عنوان نایب قهرمانی ما قطعی شود. البته یکبار در لیگ هشتم برایم اتفاق افتاد که در هفته آخر به قهرمانی رسیدم. با این وجود به بازیکنانم گفته ام که کاری به نتیجه دیدار پرسپولیس نداشته باشند و ...