واکنش سرمربی تیم ملی والیبال لهستان به اظهارات خصمانه کوبیاک

پارسینه چهارشنبه ۲۲ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۷:۵۰
سرمربی تیم ملی والیبال لهستان می گوید که خاطرات خوبی از حضور در ایران دارد و می خواهد به شاگردان فعلی اش نشان دهد که مردم ایران چقدر خوب و خونگرم هستند.

تیم ملی ایران در هفته سوم لیگ ملت های والیبال در ارومیه به مصاف کانادا، لهستان و روسیه خواهد رفت. مهم ترین و جنجالی ترین حریف ایران در هفته سوم، قطعاً تیم ملی لهستان است که کوبیاک، کاپیتان این تیم در هفته های گذشته، موضعی خصمانه علیه ملت ایران اتخاذ کرده بود.
ویتال هاینن، سرمربی بلژیکی تیم ملی لهستان درباره اظهارات کاپیتان تیمش و همچنین سایر مسائل پاسخ داد.
۴ پیروزی و ۲ شکست، ره آورد تیم ملی لهستان از هفته های اول و دوم لیگ ملت های والیبال است. از این نتیجه راضی هستید؟
از نتیجه راضی هستم، چون شانس حضور در مرحله نهایی مسابقات در شیکاگو را داریم، ولی از نحوه بازی تیمم رضایت ندارم. همانطور که قبلاً گفتم ما تمرینات را با ۲۵ بازیکن شروع کردیم و به همین خاطر برخی مواقع، همبستگی تیمی را از دست می دهیم. در مجموع باید از نتیجه راضی باشم.
پیش بینی شما از هفته سوم مسابقات و گروهی که در ارومیه با آن روبه رو خواهید شد، چیست؟
ما به دنبال بهترین نتیجه و بیشترین پیروزی ممکن در ارومیه هستیم. در هفته سوم با روسیه، ایران و کانادا بازی داریم و در یکی از سخت ترین گروه های ممکن قرار گرفته ایم. این تیم ها در رده بندی مسابقات، بالاتر از لهستان هستند. به همین خاطر کسب حتی یک پیروزی برای ما بسیار خوب خواهد بود و از کسب ۲ پیروزی بسیار خوشحال خواهیم شد. پیش از این به عنوان مربی تیم های بلژیک و آلمان در ایران بوده ام. چیزی که به یاد دارم، جو خارق العاده سالن آزادی و رقابت بسیار داغ و نفسگیری بود که با تیم های حریف به ویژه ایران داشتیم. فکر می کنم سعید معروف به خوبی این مسابقات را به یاد دارد، چون دیدار های دیدنی و دشواری بود.
هدف شما در لیگ ملت های ...

سرخط اخبار