قطبی: هیچ پیشنهادی از پرسپولیس نداشتم/وقتی بحثی نشده چرا باید دروغ بگویم؟

خبر آنلاین چهارشنبه ۵ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۸:۱۵
سرمربی اسبق پرسپولیس درباره پیشنهاد مدیران این باشگاه به او گفت:«من هیچ پیشنهادی از پرسپولیس ندارم و کوچک ترین تماسی از سوی این باشگاه با من گرفته نشد. اگر مذاکره ای بود، حتما آن را اعلام می کردم.»

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین ؛ هنوز برانکو ایوانکوویچ سرمربی پرسپولیس بود و به کارش ادامه می داد که شایعه عجیبی در فضای فوتبال ایران پیچید: «افشین قطبی در فصل نوزدهم، هدایت پرسپولیس را برعهده می گیرد.» این خبر مثل پتک بر سر هواداران پرسپولیس فرود آمد و آنها را دچار شوک کرد. البته شایعه ای بیش نبود ولی به قدری جدی گفته شد که پرسپولیسی ها را ترساند. قطبی در فصل هفتم با پرسپولیس به قهرمانی در لیگ رسید اما در لیگ هشتم عملکرد دلچسبی نداشت. در بازگشت به لیگ ایران، یک نیم فصل کاملا متوسط با فولاد سپری کرد و حالا دوباره قصد خروج از لیگ ایران را دارد ولی شایعه دوم، عجیب تر و پیچیده تر بود: «محسن خلیلی به همراه وکیل قطبی و یک ایجنت در رستورانی که متعلق به دایی افشین قطبی است، دیدار کردند و خلیلی قول داد زمینه حضور این مربی روی نیمکت پرسپولیس را فراهم کند.» این شایعه البته توسط تمام کسانی که نام شان در خبر آمده، تکذیب شد ولی شرایط را برای همه سخت کرد. این روزها، قطبی خارج از مرزهای کشور مشغول استراحت است. با او تماس گرفتیم و مصاحبه نسبتا طولانی داشتیم که می خوانید:
*در ابتدا، در مورد جدایی از فولاد صحبت کنید. آیا رازی در این اتفاق، پنهان بود؟
هیچ رازی وجود ندارد. ما می خواستیم با توجه به پتانسیلی که در باشگاه فولاد وجود داشت از جمله استادیوم عالی و امکانات حرفه ای، یک تیم خوب و حرفه ای بسازیم. برنامه من این بود که با فولاد به جمع تیم های بالای جدول برسم و بتوانم قدرت فوتبال خوزستان را نشان بدهم ولی مدیریت باشگاه نظر دیگری داشت.
*آنها مخالف برنامه های شما بودند؟
اصلا این طور نیست. من با مدیران فولاد چند جلسه هم برگزار کردم. همه ...

سرخط اخبار