نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی درباره اینکه رئیس مجلس در صحن علنی بهارستان برای اعتبارنامه تاجگردون رای گیری می کند یا خیر؟ گفت: قالیباف وعده عمل به مُر قانون را داده و رای گیری در خصوص آن به طور حتم انجام خواهد شد.

به گزارش خبرنگار گروه سیاسی خبرگزاری آنا ، علیرضا زاکانی در نشست خبری نمایندگان معترض به اعتبارنامه تاجگردون در پاسخ به سوال خبرنگار آنا درباره اینکه آیا مداخله ای در خصوص بررسی اعتبارنامه تاجگردون در حال انجام است، اظهار کرد: متأسفانه مداخله های زیادی از سوی دولت و عناصر مختلف در حال انجام است که این موضوع با استقلال مجلس در تضاد است.
نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در پاسخ به سوال دیگری مبنی بر اینکه آیا در دستگاه های امنیتی مداخله ای در پرونده بررسی اعتبارنامه تاجگردون داشته اند یا خیر؟ گفت: برخی افراد متخلف در دستگاه امنیتی نیز بوده اند که این موضوع که بنده در فضای مجازی درباره رفوزه یا مردود بودن دستگاه امنیتی عرض کردم ناظر به اکنون نیست.
وی با تأکید بر اینکه نهادهای نظارتی و امنیتی نظر صریحی در خصوص اعتبارنامه این نماینده دارند، تصریح کرد: همه این موارد موجود و نظرات نیز موجود است.
زاکانی در پاسخ به سوال دیگر خبرنگار آنا در خصوص اینکه آقای قالیباف در صحن علنی مجلس در خصوص اعتبارنامه این نماینده چه خواهد کرد، گفت: آقای قالیباف وعده عمل به مُر قانون را داده و رای گیری در خصوص آن به طور حتم انجام خواهد شد.

عناوین مهم خبری