خودرویی جدید در تصویری که از بازدید مدیرعامل سایپا از خط تولید زامیاد منتشر شده، به چشم می خورد؛ خودرویی تقریبا غریبه که مدتی است نام آن با زامیاد گره خورده، اما هنوز هیچ محصولی از این برند معرفی و عرضه نشده است. در این مطلب با این خودرو آشنا می شوید.

آفتاب نیوز :
همان طورکه احتمالاً در اخبار مطالعه کرده اید، مدیرعامل سایپا اخیراً از خط تولید زامیاد بازدید کرده و از سهم بازار خوب زامیاد در خودروهای تجاری گفته است؛ اما در این میان و در خلال عکس های این بازدید، خودرویی جدید به چشم می خورد، خودرویی تقریبا غریبه که با وجود آن که زامیاد چند سال پیش نمونه هایی از آن را حتی در نمایشگاه خودرو و خدمات شهری به نمایش گذاشته بود ولی آن چنان صحبت جدی در مورد عرضه آن به بازار نشده بود.
حال با انتشار این عکس و مشاهده پیکاپ جدید زامیاد در محوطه این کارخانه، قصد داریم به بررسی و معرفی این خودرو بپردازیم. خودرویی که مدتی است نام آن با زامیاد گره خورده، اما هنوز هیچ محصولی از این برند معرفی و عرضه نشده است.
گوانگ دونگ فودای یا به اختصار فودای، یکی از خودروسازان نه چندان شناخته شده چینی بوده که چند سالی می شود به همکار جدید زامیاد تبدیل شده است. پیش از این، دو خودرو وانت پادرا و زامیاد تیوان که در سگمنت وانت بار و شاسی بلند بودند، از سوی همکاری مشترک این شرکت و زامیاد معرفی شدند که زامیاد تیوان همچنان به بازار عرضه نشده است.
طبق تصاویری که توسط سایپا منتشر شده، گویا سومین محصول مشترک فودای و زامیاد را به تصویر می کشد. شرکت فودای حدود سی سال تجربه فعالیت در زمینه خودروسازی را دارد و عمده تمرکز آن بر ساخت خودروهای پیکاپ و شاسی بلند بوده است. فودای F۲۲ نیز یکی از پیکاپ های این شرکت است که تولید آن از سال ۲۰۱۲ آغاز شده و تا امروز ادامه دارد.
فودای F۲۲ از همان پیشرانه ای استفاده می کند که دیگر پیکاپ های چینی بازار ایران نیز از آن بهره ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار