مدیرکل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی گفت: سامانه بارشی جدیدی فردا (۳۰ بهمن ماه) از شمال غرب به کشور وارد می شود.

صادق ضیاییان در گفت وگو با ایسنا، اظهار کرد: امروز (۲۹ بهمن ماه) در برخی نقاط شمال شرق و زاگرس مرکزی بارش پراکنده برف و باران و در مناطقی از جنوب غرب بارش پراکنده باران رخ می دهد. همچنین فردا (۳۰ بهمن ماه) با ورود سامانه بارشی جدید در شمال غرب، غرب و دامنه های زاگرس مرکزی، بارش برف و باران و در مناطقی از جنوب غرب، رگبار و رعد و برق آغاز می شود.
وی با بیان این که طی روز پنج شنبه (۱ اسفندماه) برشدت فعالیت این سامانه افزوده می شود، تصریح کرد: طی این روز گستره سامانه بارشی نیمه غربی، نوار شمالی کشور و دامنه های البرز را فرا می گیرد.
مدیرکل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی با اشاره به این که در این روز در دامنه های زاگرس مرکزی، شمالی و غرب کشور بارش شدید برف و باران رخ می دهد، اظهار کرد: طی روز جمعه (۲ اسفندماه) فعالیت بارشی این سامانه تضعیف می شود و در دامنه های البرز شرقی و شمال شرق کشور به صورت پراکنده ادامه خواهد داشت.
به گفته ضیاییان طی روز شنبه (سوم اسفندماه) در بیشتر مناطق کشور جوی آرام خواهیم داشت و از بعد از ظهر سامانه بارشی جدیدی از غرب وارد کشور می شود.
مدیرکل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی در پایان درباره وضعیت جوی تهران طی دو روز آینده اظهار کرد: آسمان تهران فردا (۳۰ بهمن ماه) نیمه ابری، در بعضی ساعات افزایش ابر و در بعد از ظهر بارش پراکنده و وزش باد با حداقل دمای چهار و حداکثر دمای ۱۲ سانتیگراد و طی روز پنج شنبه (۱ اسفندماه) نیز ابری، در بعضی ساعات بارش باران و وزش باد با حداقل دمای چهار و حداکثر دمای هشت درجه سانتیگراد پیش بینی می شود.

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار