آخرین وضعیت جوی و ترافیکی جاده ها در 27 فروردین 97

دریافت خبر : سه شنبه ۲۷ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۱۷
آخرین وضعیت جوی و ترافیکی جاده ها در 27 فروردین 97

سرهنگ نادر رحمانی گفت: در حال حاضر ترافیک در مسیر آزادراه قزوین به کرج از پایانه شهید کلانتری تا پل فردیس و در ادامه آزادراه کرج به تهران از پل فردیس تا پل کلاک و محدوده گرمدره نیمه سنگین است. سایر محور های مواصلاتی از جوی آرام و ترافیکی روان برخوردارند.
به گزارش خبرگزاری موج، سرهنگ نادر رحمانی ، رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا، در این باره اظهار کرد: بر اساس آخرین گزارش های دریافتی در حال حاضر شاهد مه گرفتگی همراه با کاهش دید در ارتفاعات استان گیلان و محور های محور مشگین شهر-پارس آباد استان اردبیل و بیرجند-قاین استان خراسان جنوبی هستیم.
وی درباره وضعیت ترافیکی راه های کشور نیز اظهار کرد: در حال حاضر ترافیک در مسیر آزادراه قزوین به کرج از پایانه شهید کلانتری تا پل فردیس و در ادامه آزادراه کرج به تهران از پل فردیس تا پل کلاک و محدوده گرمدره نیمه سنگین است. سایر محور های مواصلاتی از جوی آرام و ترافیکی روان برخوردارند.
رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا در پایان با اعلام شماره تلفن ٨٨٢۵۵۵۵۵ گفت: شهروندان به صورت شبانه روزی می توانند با تماس با شماره تلفن اعلام شده از آخرین وضعیت جوی و ترافیکی راه مطلع شوند.

[ مشاهده متن کامل آخرین وضعیت جوی و ترافیکی جاده ها در 27 فروردین 97 موج ]