وحید امیری هافبک تیم فوتبال پرسپولیس گفت: بازی دوم مان با التعاون خیلی حساس و مهم است و باید سه امتیاز آن را بگیریم.

به گزارش مشرق ، وحید امیری در گفت وگو با رسانه رسمی باشگاه پرسپولیس درباره پیروزی یک بر صفر تیمش مقابل التعاون اظهار داشت: بازی خیلی سنگینی بود. ما علاوه بر مسائل فنی می دانستیم که نیاز مبرمی به سه امتیاز این بازی داریم. با تلاش کادر فنی و همدلی که بین بچه های تیم بود، توانستیم سه امتیاز بازی را بگیریم. هنوز اول راه هستیم و خیلی کار داریم. امیدوارم با دعای خیر هواداران و تلاش بازیکنان بتوانیم به جایگاهی که مستحقش هستیم، برسیم.
بیشتر بخوانید:
وی درباره بازی فردا شب تیمش مقابل التعاون تصریح کرد: ما از تیم التعاون شناخت پیدا کردیم و می دانیم که بازی سنگینی داریم. بازی دوم مان با التعاون خیلی حساس و مهم است و باید سه امتیاز را بگیریم تا ان شاءالله بتوانیم امیدمان به صعود را بیشتر کنیم. این کار راحت نیست، ولی ما هم پرسپولیس هستیم و برای سربلندی تیم و هواداران می جنگیم.
امیری در مورد عملکرد دفاعی پرسپولیس هم گفت: دفاع تیمی ما از همان خط حمله شروع می شود و به دروازه بان ختم می شود. در بازی قبل ما یک مقدار خوش شانس هم بودیم و خدا را شکر در نیمه دوم نشان دادیم که یک تیم منسجم هستیم و هر موقع بخواهیم خیلی مستحکم و فشرده بازی می کنیم تا به نتیجه دلخواه برسیم. می دانیم که التعاون تیم خیلی قدرتمندی است و خط حمله خوبی دارد. ما هم تلاش مان را می کنیم تا بتوانیم سه امتیاز این بازی که خیلی برای ما مهم است را کسب کنیم.

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار