مهندس رحمتی معاون امور زیربنایی و ترافیک شهرداری ملارد با اشاره به اولویت کنترل و تسهیل بار ترافیک شهری، از انجام اقدامات متنوع در حوزه ترافیک به منظور ایمن سازی و افزایش بهره وری معابر شهری توسط اداره ترافیک معاونت امور زیربنایی و ترافیک شهرداری ملارد خبر داد.

به گزارش خبرگزاری برنا از تهران ؛ مهندس امین رحمتی معاون امور زیربنایی و ترافیک شهرداری ملارد اظهار داشت: موضوع کنترل و تسهیل بار ترافیک معابر شهری از مهم ترین اولویت های شهرداری ملارد بوده و به طور کلی با توجه به رشد شهرها به ویژه شهر ملارد و افزایش حجم عبور و مرور در نتیجه افزایش تعداد وسایل نقلیه، اداره حمل و نقل و ترافیک نقش مهمی در کنترل، هدایت و برنامه ریزی عبور و مرور شهری به منظور دست یابی به حمل و نقل ایمن، روان و کارآمد دارد.
وی افزود: استاندارد سازی معابر شهری تاثیر مستقیمی بر تامین ایمنی شهروندان دارد و در این راستا اداره حمل و نقل و ترافیک معاونت امور زیربنایی و ترافیک شهرداری ملارد منطبق با سیاست های کلی افزایش ایمنی و بهره وری معابر، اقدام به تداوم برنامه های متعارف و مختلفی کرده است.
معاون امور زیربنایی و ترافیک شهرداری ملارد بیان داشت: این اقدامات همچون اصلاح هندسی معابر، خط کشی محوری معابر سطح شهر، مکان یابی و نصب و نگهداری تابلوهای راهنمایی و رانندگی، تعمیر، اصلاح و جمع آوری تابلوهای فرسوده و نصب تابلوهای شناسایی مسیر، نصب سرعتکاه و نگهداری چراغ های راهنمایی و رانندگی می باشد.
مهندس رحمتی گفت: همچنین دیگر اقدام بسیار مهم شهرداری ملارد آغاز اجرای فاز اول پایش تصویری و نصب دوربین های ترافیکی و مانیتورینگ شهری است که در کنترل ترافیک شهری بسیار موثر خواهد بود و در حال حاضر نصب فیبر نوری قرار دارد و به زودی به بهره برداری خواهد رسید.

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار