خبر خوش باشگاه پرسپولیس به بازیکنان و کادرفنی

تابناک شنبه ۱۸ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۲۱

مدیر روابط عمومی باشگاه پرسپولیس گفت: مطالبات کادرفنی و بازیکنان پیش از بازی بعد پرداخت خواهد شد.
به گزارش تابناک ورزشی و به نقل از رسانه باشگاه پرسپولیس، حسین قدوسی گفت: باشگاه پرسپولیس جان باختن تعدادی از هموطنان در زلزله آذربایجان شرقی را به خانواده قربانیان زلزله و مردم خطه غیور آذربایجان، صمیمانه تسلیت می گوید و برای مصدومان و مجروحان، آرزوی بهبودی داریم.
وی درباره عدم پرداخت سرمربی تیم پرسپولیس گفت: کالدرون درباره مسائل مالی و مطالبات خود، هیچ صحبت جدیدی با باشگاه نداشته است. او هفته گذشته علاوه بر پیگیری حق و حقوق کل تیم، درباره پرداخت مطالبات خود با انصاری فرد صحبت کرد و مدیریت باشگاه به او اعلام کرد تا دو، سه هفته دیگر، مطالبات او و بخشی از قرارداد های بازیکنان پرداخت می شود.
مدیر روابط عمومی باشگاه پرسپولیس ادامه داد: باشگاه می کوشد با توجه به اینکه بخشی از درآمد های امسال صرف مطالبات فصل گذشته بازیکنان و بدهی ها برای اخذ مجوز حرفه ای شده، طرح هایی را برای افزایش درآمد اجرا کند. بازیکنان بابت فصل جاری، ۱۲ درصد دریافتی داشته اند و از فصل قبل هم طلب دارند، برخی ۱۰ تا ۲۰ درصد و برخی مثل رسن، رادوشویچ و بیرانوند بیشتر و حتی تا ۳۵ درصد. آن ها و کادرفنی و دیگر اعضای تیم، شرایط را درک کرده و صبوری کرده اند. باشگاه این معرفت آن ها را جبران می کند.
قدوسی با اشاره به مطالبات سرمربی پیشین سرخپوشان تصریح کرد: علاوه بر مطالبات فصل گذشته بازیکنان، مطالبات سنگین برانکو و دستیارانش، شکایت ۵۰۰ هزار یورویی بودیمیر و هفت میلیارد تومانی ریحان فیلم که ادعای غرامت هم کرده اند، طلب سه میلیارد تومانی یک آژانس هواپیمایی و دیگر بدهی ها ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار