ارومیه - ایرنا - مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه شهدای آذربایجان غربی گفت: معرفی اسناد خباثت های تاریخی آمریکایی ها در ایران به نسل جوان، آشنایی این نسل با عملکرد سیاه این کشور را موجب شده و ضرورتی قابل توجه در این برهه به شمار می رود.

حجت الاسلام عبدالرحیم نجفقلی زاده سرایی روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: از جمله این اسناد می توان به سندهای یافت شده از لانه جاسوسی آمریکا اشاره کرد که انتشار آنها می تواند در شناساندن اقدامات این کشور برای مقابله با نظام مقدس جمهوری اسلامی بسیار موثر باشد.
وی با بیان اینکه شناخت دشمن نخستین گام برای مقابله موثر با نظام سلطه است، اضافه کرد: نهادهای مختلف باید در این خصوص روشنگری های لازم را به نسل جوان انجام داده و چهره واقعی دشمنان را به جوانان بشناسانند.
وی، ایستادگی و مقابله با زیاده خواهی های استکبار جهانی را وظیفه امروز هر فرد آزاده ای عنوان کرد و ادامه داد: ترویج روحیه جهاد و شهادت مهمترین اقدام در این راستاست که با همراهی جوانان فرهیخته و انقلابی به ثمر می نشیند.
مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه شهدای آذربایجان غربی با اشاره به قدرت نظامی قابل توجه ایران اسلامی بیان کرد: نیروهای مسلح نظام مقدس جمهوری اسلامی امروز به جایی رسیده اند که توانایی نشانه رفتن پهپاد آمریکایی را دارند که باید این دستاوردهای انقلاب در عرصه دفاعی و امنیتی را ارج نهیم.
حجت الاسلام سرایی گفت: اقتدار امروز ایران اسلامی با تکیه بر حضور پرشور مردم در همه صحنه ها روز به روز افزایش می یابد که این حضور روز به روز با افزایش بصیرت مردم در حال افزایش است.
لانه جاسوسی آمریکا در روز ۱۳ آبان سال ۱۳۵۸ توسط جوانان انقلابی پیرو خط امام تسخیر شد که امام راحل، این واقعه تاریخی را انقلاب دوم نامیدند.

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار