به نظر می رسد اختلاف هواداران استقلال با تلویزیون هرگز حل نخواهد شد و در این میان فقط هر از گاهی یک سوژه جدید برای این دعوا پیدا می شود.
به گزارش ایلنا،در طول تعطیلات نوروزی هم شاهد دو مصداق جدید برای این ماجرا بودیم؛ یکی شوخی داور برنامه عصر جدید با نام آندرا استراماچونی و دیگری معرفی ناقص تاریخچه استقلال در شبکه ورزش که هر دو مورد هم با واکنش تند آبی ها همراه شد. به چند نمونه از اختلاف نظرهای هواداران استقلال با صداوسیما در چند سال اخیر توجه کنید؛ مواردی به نظر می رسد آبی ها بعضا در آنها حق داشته اند، اما در برخی موارد دیگر چندان محق نبوده اند.
دوشنبه ها با پرسپولیس؟
استقلالی ها برای سال ها برنامه نود را متهم به جانبداری از پرسپولیس می کردند. این رویه مخصوصا بعد از افشاگری فرهاد مجیدی در مورد اینکه عادل فردوسی پور در کودکی برای تشویق پرسپولیس به ورزشگاه می رفته، حسابی تشدید شد. نظرسنجی های نود هم که معمولا با برتری قرمزها همراه می شد، این سوءظن را تقویت می کرد؛ تا جایی که یک زمان اسم نود را در محافل استقلالی گذاشته بودند: دوشنبه ها با پرسپولیس!
می دانستید مزدک استقلالی است؟
مزدک میرزایی از جمله گزارشگرانی بود که استقلالی ها به شدت روی کار او حساسیت داشتند. آنها معتقد بودند مزدک یک پرسپولیسی دو آتشه است و این باور مخصوصا بعد از گزارش حماسی او در دربی ایمون زاید تقویت هم شد. با این حال جالب است بدانید دوستان نزدیک به تلویزیون و میرزایی، به اتفاق شهادت می دهند که مزدک یک استقلالی متعصب بود و هست!
شوخی عجیب با لوگو
چند ماه پیش شوخی عجیب مجری یک برنامه صبحگاهی با لوگوی باشگاه استقلال حسابی سروصدا کرد و کار بالا گرفت. ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار