مدیرعامل جمعیت هلال احمر کشور گفت: 15 هزار نفر در استان های سیل زده توسط هلال احمر امدادرسانی و یک هزار و 500 نفر اسکان اضطراری داده شده است و با توجه به اینکه همه موارد به خوبی کنترل شده، اوضاع جدی و بحرانی نداریم.

به گزارش خبرگزاری فارس از کرمان، همتی در ویدئو کنفرانس رئیس جمهور با استاندار کرمان اظهار داشت: اوضاع کرونا در استان کرمان از میانگین کشوری به مراتب وضعیت بهتری دارد و زحمات زیادی کشیده شده و کرونا به خوبی کنترل شده همچنین تعداد مبتلا و فوتی ها به مراتب از میانگین کشوری پایین تر است که جای تقدیر دارد.
مدیرعامل جمعیت هلال احمر کشور عنوان داشت: در بحث سیل هم 20 استان متاثر بودند که چهار استان جنوبی کشور بیشتر متاثر شدند و جنوب کرمان هم بیشترین خسارت را دیده است.
وی ادامه داد: 15 هزار نفر در استان ها توسط هلال احمر امدادرسانی و یک هزار و 500 نفر اسکان اضطراری داده شده است و با توجه به اینکه همه موارد به خوبی کنترل شده، اوضاع جدی و بحرانی نداریم.
همتی تصریح کرد: نسبت به حوادث مشابه، کمک های خوبی شده و یک هزار نفر از نیروهای داوطلب کار خدمت رسانی را انجام دادند و رسیدگی ها به مردم انجام شده است و حضور نیروهای امدادی در منطقه خوب بوده است.

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار