فرمانده سپاه استان مرکزی: ۱۱ اجلاسیه در راستای کنگره ملی شهدای استان مرکزی برگزار می شود

خبرگزاری تسنیم پنج شنبه ۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۱۵
فرمانده سپاه روح الله استان مرکزی از برگزاری ۱۱ اجلاسیه در راستای کنگره ملی شهدای استان مرکزی خبر داد و گفت: کنگره ملی نقش امام(ره) در دفاع مقدس و بزرگداشت ۶۲۰۰ شهید استان مرکزی مهرماه برگزار می شود.

- اخبار استانها -
سردار محسن کریمی در گفت و گو با خبرنگار تسنیم در اراک ، با اشاره به کنگره نقش امام خمینی(ره) و 6 هزار و 200 شهید استان مرکزی در دفاع مقدس اظهار داشت: به منظور این کنگره همایش سفیران کنگره را در استانداری داشتیم و بیش از 500 نفر به منظور اجرای یکی از برنامه های کنگره که بازدید از خانواده شهدا است دعوت شده بودند.
وی افزود: هدف یک بازدید کاربردی و نه معمولی از خانواده 6 هزار و 200 شهیدی است که در استان داریم تا هم صمیمت را بیش از پیش ایجاد کنیم و هم اینکه اگر اقدامی در قبال این عزیزان مغفول مانده احصا کرده و به اطلاع مسئولان برسانیم.
فرمانده سپاه روح الله استان مرکزی تصریح کرد: مهم تر از همه اینکه بانک اطلاعاتی در رابطه با شهدا را دقیق تر کنیم، ضمن اینکه خانواده های شهدا به صورت چهره به چهره برای اجلاس اصلی دعوت می شوند، اجلاس اصلی در مهرماه قرار است که برگزار شود و تاریخ دقیق آن را بعد از هماهنگی های لازم اعلام می کنیم.
کریمی بیان کرد: تاکنون هم سه مورد از اجلاسیه های کنگره برگزار شده و حدود 8 اجلاسیه دیگر باقیمانده است که مربوط به اقشار مختلف اعم از دانشگاهیان، فرهنگیان، ورزشکاران، حضرت امام(ره)، بانوان، دانش آموزان و پیشکسوتان می شود این اجلاسیه ها یکی پس از دیگری بعد از ماه مبارک رمضان تا پایان شهریورماه برگزار می شود.
وی ادامه داد: اجلاس اصلی را که دستاورد نهایی کار است با حضور امت حزب الله در مهرماه برگزار می کنیم.
تجلیل از خانواده شاهد و ایثارگر مهمترین اولویت سفیران کنگره شهدای استان مرکزی است
فرهنگ نامه 24 جلدی شهدای استان مرکزی به چاپ می رسد
8 اجلاسیه در راستای برگزاری کنگره ملی شهدای ...