بهرام ردان و محمدرضا گلزار و از بین خانم ها نیکی کریمی و الناز شاکردوست و… جزو جذابترین بازیگران مجرد سینمای ایران هستند که دلایل مجردی آن ها را از زبان خودشان می خوانید.

حادثه 24 - بهرام ردان و محمدرضا گلزار و از بین خانم ها نیکی کریمی و الناز شاکردوست و… جزو جذابترین بازیگران مجرد سینمای ایران هستند که دلایل مجردی آن ها را از زبان خودشان می خوانید.
برخی از سلبریتی های جذاب و مطرح کشورمان مرز ۴۰ سالگی را رد کرده اند و هنوز ازدواج نکرده اند و دلایل خاص خود را دارند. در این مطلب به معرفی بازیگران مجرد سینمای ایران و دلایل تجرد آن ها را را در نیک صالحی مشاهده کنید.
دنیای سلبریتی ها و بازیگران تفاوت های زیادی با افراد عادی دارد. زندگی شخصی و خصوصی بعضی از آن ها مثل شغل و حرفه شان شلوغ و پر سر و صدا نیست و گاهی چنان ساکت و خلوت است که برای افراد عادی تصور این زندگی ملال آور خواهد بود. برای مثال بسیاری از بازیگران با وجود این که سن شان از ۴۰ سال هم گذشته ولی تن به ازدواج نداده اند.
این موضوع را بارها در برنامه های مهمان محور تلویزیونی مثل دورهمی، خندوانه و… دیده اید. بسیاری از بازیگران در مواجهه با این سوال که چرا ازدواج نکردی؟ پیدا نکردن گزینه مناسب، نداشتن وقت، پیش نیامدن موقعیت آن و… را بهانه می کنند.
اما آیا واقعاً مسئله این است یا مشکلات بزرگ تری در این زمینه وجود دارد؟ مشکلاتی که نیاز به تحلیل و بررسی روان شناسانه دارد. انزوای درونی بازیگران در همه جای دنیا وجود دارد و متأسفانه بعضی از سلبریتی هایی که ازدواج کرده اند، بعد از مدتی جدا شده و دوباره به همان زندگی تنهای خود رو آورده اند.در این پرونده می خواهیم مجردهای سینمای ایران را معرفی کنیم.
معرفی بازیگران مجرد سینمای ایران
این سوال را جواب نمی دهم!
اسم: نیکی کریمی
سن: ۴۸ سال
بازیگران مجرد سینمای ایران
نیکی کریمی متولد ۱۹ آبان ۱۳۵۰ ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار