اهواز – ایرنا – مسئول روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان خوزستان گفت: در نیمه اول سال جاری روسای هفت هیات ورزشی استان با برگزاری مجامع انتخابی، تغییر خواهند کرد.

احسان حاجی نجف روز یکشنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: تعیین تکلیف روسای هیات های اسکواش، شنا، اسکیت، بسکتبال، انجمن های ورزشی، شمشیربازی و جودو استان از سال گذشته در دستور کار این اداره کل قرار داشت اما به دلیل شیوع بیماری کرونا برگزاری مجامع انتخاب رییس هیات میسر نبود.
وی با بیان اینکه دوره ریاست چندین هیات ورزشی دیگر در سال جاری به پایان می رسد که به دنبال انجام مراحل ثبت نام از نامزدها هستیم گفت: تلاش ما برگزاری انتخاباتی سالم و به دور از حاشیه است تا سکان هیات های ورزشی را به دست شایسته ترین فرد بسپاریم. روسای جدید هیات ها نباید تصور کنند که بعد از برگزاری انتخابات به حال خود رها می شوند بلکه تمام عملکرد آنها توسط اداره کل رصد می شود.
حاجی نجف با بیان اینکه مجامع هیات ها این قدرت را دارند که در صورت عملکرد نامناسب، حتی رییس هیات را استیضاح کنند افزود: مسئولیت اعضای مجامع تنها رای دادن نیست بلکه انتظار داریم اگر رییس هیاتی خوب کار نکرد، این موضوع را به فدراسیون و اداره کل گزارش دهند وپیگیری کنند.
وی با بیان اینکه کمک ما با توجه به میزان اقدام و عمل هیات ها است گفت: اداره کل ورزش خوزستان موظف به کمک به هیات ها است نه اینکه از صفر تا صد منابع مالی آن ها را تامین کند و این موضوع در آیین نامه نیز آمده است.
مسئول روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان خوزستان بیان کرد: در سال جاری پروژه های ورزشی بسیاری در استان به بهره برداری می رسد که موجب افزایش سرانه ورزشی استان خواهد شد. همچنین تلاش می کنیم در صورت ریشه کن شدن بیماری کرونا، میزبان رویدادهای کشوری مختلف باشیم.

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
عناوین مهم خبری