دیداری دوباره با جوانی های ابوالفضل پورعرب و ویشکا آسایش در تلویزیون

خبر آنلاین دوشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۶:۳۲
فیلم هایی چون «امام علی»، «حبیب»، «مردی شبیه باران» و «چراغ های ناتمام» با نقش آفرینی بازیگرانی از جمله داریوش ارجمند، پرویز پرستویی، حمید فرخ نژاد، ابوالفضل پورعرب، ویشکا آسایش، شقایق فراهانی و مجید صالحی روی آنتن شبکه های مختلف سیما می روند.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین ، امروز (دوشنبه ۶ خرداد) که به مناسبت شهادت حضرت علی (ع) تعطیل عمومی است، شبکه های سیما شاهد پخش ۹ فیلم سینمایی خواهند شد.
فیلم های سینمایی، تلویزیونی و انیمیشن «امام علی»، «حبیب»، «مثل من، مثل تو»، «چراغ های ناتمام»، «مردی شبیه باران»، «گوی بخار ۲»، «تانک ها، نبرد مخوف»، «جاده» و «سربازان کوچک»، امروز روی آنتن شبکه های سیما می روند.
در این میان، دیدار دوباره با جوانی های ابوالفضل پورعرب (مردی شبیه باران ۱۳۷۵)، ویشکا آسایش (امام علی ۱۳۷۵)، پرویز پرستویی (امام علی ۱۳۷۵) و حتی حمید فرخ نژاد (حبیب ۱۳۸۹) خالی از لطف نیست.
شبکه یک
- فیلم سینمایی «امام علی» به کارگردانی داود میرباقری ، ساعت ۹ امروز از شبکه یک سیما پخش خواهد شد.
این فیلم داستان زندگی امیرالمومنین علی (ع) در شهر کوفه از دوران امامت تا شهادت آن حضرت را به تصویر کشیده است.
داریوش ارجمند، زنده یاد مهدی فتحی، ویشکا آسایش، بهزاد فراهانی، پرویز پرستویی، انوشیروان ارجمند، پروانه معصومی و اکبر عبدی در فیلم سینمایی «امام علی» هنرنمایی کرده اند.
- فیلم تلویزیونی «حبیب» به کارگردانی داریوش یاری ، ساعت ۱۶ از شبکه یک سیما پخش خواهد شد.
در خلاصه داستان این فیلم آمده است: «جوانی به نام حبیب برای رسیدن به ثروت بیشتر با آدم های ناشناس وارد معامله می شود. شخصی به نام فرهاد از او می خواهد که یک کامیون حامل عتیقه جات را به مقصد برساند. او در راه دستگیر شده و متوجه می شود که زیر عتیقه ها ۲ تن هروئین جاسازی شده است. حبیب به زندان می افتد و حکم اعدامش صادر می شود. او منتظر اجرای حکمش است که همسرش به ملاقاتش می آید و خبر می دهد که باردار است. حبیب که ...

سرخط اخبار