زن نقاش، مادر و دختر رمال را به دام انداخت

لوگوی باشگاه خبرنگاران باشگاه خبرنگاران . چهارشنبه ۱ بهمن ۱۳۹۹ - ساعت ۴:۶
ترسیم چهره مادر و دختر شیاد، از سوی زن نقاش منجر به دستگیری این دو زن سابقه دار شد که به بهانه بخت گشایی و شکستن طلسم، به خانه دختران و زنان جوان می رفتند و پس از خوراندن معجون بیهوشی، نقشه سرقت هایشان را اجرا می کردند.

به گزارش، راز تبهکاری های این مادر و دختر با شکایت دختر جوانی به پلیس فاش شد که از سرقت طلاهایش به دست یک زن رمال خبر می داد. وی گفت: در صفحه اینستاگرامم با دختر جوانی به نام فیروزه آشنا شدم. خیلی زود او اعتمادم را جلب کرد و من هم از مشکلات زندگی ام برایش گفتم. زمانی که فیروزه متوجه شد مجرد هستم علت این موضوع را پرسید و من برایش تعریف کردم که هر کسی به خواستگاری ام می آید مدتی بعد پشیمان می شود. وقتی این ماجرا را شنید گفت تو را طلسم کرده اند. خانمی را می شناسم که بخت گشایی می کند، اسمش بهجت است.
دختر جوان گفت: روز حادثه با بهجت قرار گذاشتم و او گفت چون در خانه ات طلسم و جادو انداخته اند باید به خانه ات بیایم و آنها را باطل کنم. من هم که باور کرده بودم، بهجت را به خانه ام دعوت کردم و فیروزه هم آن روز آمد. زن رمال گفت باید هر چه طلا داری بیاوری تا طلسم را باطل کنم. طلاها را آوردم و او شروع به خواندن ورد و بیان کلمات عجیب و غریب کرد. بعد هم معجونی به من داد و گفت این طلسم را باطل و بختت را باز می کند باید تا آخر بخوری. اما وقتی لیوان معجون را سر کشیدم از هوش رفتم. نمی دانم چقدر طول کشید تا بیدار شدم اما فقط خانواده ام را بالای سرم دیدم و بعد هم متوجه شدم حدود یک کیلو طلا و چندین سکه و ساعت گرانقیمتم از سوی آن دو زن شیاد سرقت شده است.با شکایت دختر جوان، تحقیقات به دستور قاضی دادسرای ویژه سرقت آغاز شد. .در حالی که تحقیقات در این باره ادامه داشت، زن جوانی هراسان با پلیس تماس گرفت و از زن و دختری شکایت کرد که قصد سرقت طلاهایش را داشتند.زن جوان در تحقیقات گفت: من با خانواده همسرم اختلاف و مشکل داشتم. در اینستاگرام با فیروزه آشنا ...

سرخط اخبار