ایسنا/ایلام رئیس دانشگاه علوم پزشکی ایلام با بیان اینکه تا امروز ۲۳۷ نفر به کرونا مبتلا شده اند از مردم خواست با رعایت نکات بهداشتی و در خانه ماندن فرزندان خود را در دانشگاه علوم پزشکی برای غلبه بر این بیماری یاری کنند.

"محمد کریمیان" در گفت و گو با ایسنا، اظهار کرد: مبارزه با کرونا در سطح ملی یک ستاد دارد که سیاست های کلی را اعلام می کند و در سطح استان این تصمیمات با نگاه بومی اجرا می شود.
وی با قدردانی از اعضای ستاد و در راس آن استاندار ایلام، گفت : تلاش های نیروهای نظامی و انتظامی و دستگاه های امنیتی و قضایی در این روزها جای تقدیر ویژه دارد و رسانه ها نیز در این ایام سنگ تمام گذاشته اند و برآوردها نشان می دهد که ستاد تاکنون راه خود را درست پیموده و در حال انجام وظیفه است.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان ادامه داد: با شیوع کرونا ، جامعه پزشکی اعم از پزشکان و پرستاران و نیروهای دانشگاه بدون توجه به مشکلات و مسائل مالی وظیفه خود را به خوبی انجام می دهند و جان خود را در طبق اخلاص گذاشته اند و در صحنه های مورد نیاز حضور داشته اند.
کریمیان ادامه داد : صدا و سیما و دیگر رسانه ها و فعالان فضای مجازی با دلسوزی پای کار هستند و نکات مورد نیاز را به خوبی آموزش داده اند و هدف مشترک همه این است که شیوع این بیماری هر چه زودتر به صفر برسد.
وی گفت : بیمارستان شهید مصطفی که بیمارستان مادر بود را برای کرونا اختصاص دادیم و بخش قلب را به بیمارستان زاگرس و بخش داخلی را به بیمارستان امام منتقل کردیم و تصمیم درستی هم بود.
وی به ایجاد بیمارستان صحرایی با ۵۰ تخت خواب اشاره کرد و گفت: ۴۰۰تخت نقاهتگاهی را آماده کردیم و همه ظرفیت ها را پای کار آوردیم و حتی در سهرستان دهلران هم نقاهتگاه ایجاد کردیم.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی ایلام تعداد بیماران کرونایی را تا امروز ۲۳۷ نفر اعلام کرد و گفت: از ابتدای شیوع کرونا با تمام قوا وارد کار شدیم و برای این مهم ،مرز ، ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار