چرا برخی بازیگران اهل ازدواج نیستند؟ آیا این یک تصمیم خودخواسته است یا شرایط این طور ایجاب می کند؟ این تصمیم چه آثاری بر جامعه دارد؟

به گزارش مشرق ، روزنامه خراسان در گزارشی به دلایل عجیب برخی بازیگران برای ازدواج نکردن پرداخته است که بخش های مهم آن در ادامه می آید.
دنیای سلبریتی ها و بازیگران تفاوت های زیادی با افراد عادی دارد. بسیاری از بازیگران با وجود این که سن شان از ۴۰ سال هم گذشته ولی تن به ازدواج نداده اند. این موضوع را بارها در برنامه های مهمان محور تلویزیونی مثل دورهمی، خندوانه و... دیده اید. بسیاری از بازیگران در مواجهه با این سوال که چرا ازدواج نکردی؟ پیدا نکردن گزینه مناسب، نداشتن وقت، پیش نیامدن موقعیت آن و... را بهانه می کنند.
اما آیا واقعاً مسئله این است یا مشکلات بزرگ تری در این زمینه وجود دارد؟ مشکلاتی که نیاز به تحلیل و بررسی روان شناسانه دارد. انزوای درونی بازیگران در همه جای دنیا وجود دارد و متأسفانه بعضی از سلبریتی هایی که ازدواج کرده اند، بعد از مدتی جدا شده و دوباره به همان زندگی تنهای خود رو آورده اند. در این پرونده می خواهیم مجردهای سینمای ایران را معرفی کنیم و به این بپردازیم که چرا برخی بازیگران اهل ازدواج نیستند؟ آیا این یک تصمیم خودخواسته است یا شرایط این طور ایجاب می کند؟ این تصمیم چه آثاری بر جامعه دارد؟ حالا به نظرتان سینمای ایران چند مجرد نزدیک به ۴۰ سال دارد و آیا این اتفاق فقط بین مردان بازیگر رایج است یا شامل حال خانم ها هم می شود؟ پاسخ همه این سوال ها را در ادامه بخوانید.
این سوال را جواب نمی دهم!
اسم: نیکی کریمی
سن: ۴۸ سال
نیکی کریمی متولد ۱۹ آبان ۱۳۵۰ در تهران است. او یکی از هنرمندان سینماست که با کسب جوایز متعدد از جشنواره های گوناگون بین المللی از موفق ترین هنرمندان سینمای ایران از لحاظ تعداد جوایز ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار