باشگاه پرسپولیس: از نکونام شکایت می کنیم

مشرق نیوز شنبه ۱۸ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۱۶:۲۸
حسین قدوسی، مدیر روابط عمومی باشگاه پرسپولیس اعلام کرد، این باشگاه از جواد نکونام، سرمربی تیم فوتبال فولاد خوزستان شکایت خواهد کرد.

به گزارش مشرق ، حسین قدوسی ، مدیر روابط عمومی باشگاه پرسپولیس با اشاره به اظهارات جواد نکونام ، سرمربی تیم فوتبال فولاد خوزستان اظهار داشت: باشگاه پرسپولیس با توجه به اظهارات نکونام در شبکه ورزش شکایت خود از ایشان را به کمیته انضباطی ارائه خواهد کرد و منتظر واکنش این کمیته می ماند.
بیشتر بخوانید:
وی افزود: نکونام که از سرمایه های فوتبال ایران است، متأسفانه برخلاف اظهارنظر و اتفاق نظر کارشناسان داوری مبنی بر تصمیم درست داور در اعلام پنالتی به نفع پرسپولیس در دیدار با ماشین سازی و فولاد، اعلام این دو پنالتی به نفع پرسپولیس را نادرست خوانده و در ادامه عنوان کرده است که باید به یکسری چیزها شک کرد. این ادعای ایشان اتهام و ابهام وارد کردن به ارکان فوتبال، جامعه داوری و باشگاه پرسپولیس است و باید پاسخگوی آن باشد.
مدیرروابط عمومی باشگاه پرسپولیس خاطرنشان کرد: همان طور که مدیریت باشگاه پرسپولیس در مصاحبه اخیر خود تأکید کرده است، به اطلاع می رساند در یک سال گذشته و در پی قهرمانی های متوالی سرخپوشان، افرادی به عنوان مدیر، مربی و بازیکن اتهاماتی پوچ و واهی را به پرسپولیس وارد کرده و با طرح ادعاهایی چون مهندسی نتایج به نفع پرسپولیس و یا اتهام حمایت از پرسپولیس سعی در توجیه ناکامی های خود و سنگین کردن جو علیه پرسپولیس و تحت فشار قرار دادن متولیان فوتبال داشته اند.
متأسفانه به رغم اینکه این اتهام زنی ها اتهام وارد کردن به برگزارکنندگان مسابقات و ارکان فوتبال کشور هم بوده است، شاهد هیچ برخوردی نبوده ایم که جای تأسف دارد و خود بیانگر آن است که پرسپولیس تا چه حد از هر حمایتی بی بهره است که سنگین ترین اتهام زنی ها هم با برخوردی ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار