ایران اکونومیست- سرمربی تیم فوتبال گل گهر ضمن انتقاد از عضو هیئت مدیره باشگاه استقلال، به خبر قرارداد ۵۰ میلیاردی اش با گل گهر واکنش نشان داد و گفت: مربیان خارجی هم آمار مرا ندارند.

امیر قلعه نویی درباره آخرین وضعیت تیم فوتبال گل گهر سیرجان گفت: قبل از ورود به بحث، از دولتمردان خواهش می کنم برای این شرایط بسیار سخت یک فکر اساسی کنند. آنهایی که صلاح می دانند مملکت را به دلیل این وضعیت کرونا تعطیل کنند. مردم هم باید رعایت کنند که خیلی از جاها بدون ماسک هستند. خودمان تعیین کننده هستیم ولی دولتمردان هم باید فکر اساسی کنند وگرنه حالا حالاها درگیر این ویروس لعنتی هستیم. با دو هفته تعطیلی هیچ اتفاقی نمی افتد. آنقدر ایران ثروتمند است که دو هفته بتواند خرج قشر زحمتکش را بدهد.
سرمربی تیم فوتبال گل گهر که با «رادیو تهران» گفتگو می کرد، درباره اینکه گفته می شود تیمش مدعی کسب سهمیه آسیا است، تأکید کرد: ابتدا باید از مجید جلالی استاد خودم نهایت تشکر را داشته باشم که در بدترین شرایط تیم گل گهر را تحویل گرفت و توانست آن را در لیگ نگه دارد. خودتان می دانید در فوتبال نمی توان قول داد و برای رسیدن به اهداف به برنامه ریزی و تعیین سند چشم انداز نیاز است.
قلعه نویی ادامه داد: ما جزو تیم هایی هستیم که معمولی و خوب هزینه کرده ایم ولی فکرهای بزرگی داریم. دنبال این هستیم که تیم باثباتی داشته باشیم. بازیکنان ما باانگیزه هستند ولی متأسفانه چند کرونایی داریم و باید ببینیم خدا چه می خواهد.
وی در واکنش به این خبر که گفته می شود قراردادش با گل گهر ۴۰ تا ۵۰ میلیارد تومان است، یادآور شد: این سؤال دو جواب دارد؛ دوستانی که این ادعا را دارند، می توانند به سازمان لیگ مراجعه کنند و قراردادهای چند سال گذشته قلعه نویی را دربیاورند. جواب دوم این است که شاید ارزش ما مربیان ایرانی همین مبلغ است ولی کمتر می گیریم.
سرمربی تیم فوتبال گل گهر ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار